Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Terhesség alatt 10kg-ot...

Terhesség alatt 10kg-ot híztam. Szoptatás alatt inkább hízni fogok vagy fogyni?

Figyelt kérdés

Súlytöbblettel kezdtem a terhességemet,de hálistennek "csak" a szükséges "normális" 10kg-mal lettem nehezebb.

Mit várhatok szoptatás alatt? tapasztalatok?



2012. aug. 3. 00:28
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Sajnos nem tudom neked megmondani előre.Én 18kg hiztam a végéig,szülés után lement 10kg.10hete szoptatok,azóta stagnál a súlyom.
2012. aug. 3. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
én csak annyit tudok erre irni hogy 9kg szedtem fel terheség alatt 101el szültem 94el jötem haza most meg 15honapja szoptatok és 105 vagyok:-(
2012. aug. 3. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

10 kg-t híztam, 15-öt fogytam.

Teljesen alkatfüggő.

2012. aug. 3. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
9 kg-ot híztam terhesség alatt, itthon már csak 3 volt rajtam, 2 hónapja szoptatok és már visszajött 2 kg. Pedig nem zabálok...
2012. aug. 3. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Teshesseg fuggo is.Nalam pl a lanyommal 10 kh-ot hiztam, 3 het mulva 12 lement. Az ikrekkel 13-at hiztam,mind lement,de szopi alatt hiztam vissza meg 6-ot ,pedig ugy ettem mint elotte. Es az csak fogyival ment le.
2012. aug. 3. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Én a lányommal 14-et híztam, de csak 2kg volt rajtam, mikor hazajöttünk. Viszont szoptatás alatt visszahíztam az összeset. 3 évembe telt, mire visszafogytam a kezdő súlyomra, és rögtön terhes is lettem megint. Most tartok a 9. kilómnál, kíváncsi vagyok mi lesz a vége. 33 hkm
2012. aug. 3. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 porcukormókus ***** válasza:

Én normál alkattal indultam, kb. 18-at híztam. Passz, hogy szüléskor mennyi ment le, de a szoptatás elején olyan szénhidrát-éhségem volt, hogy még felkaptam 3-4kilót. Ez a 160-as magasságomhoz azért nem kevés..

Mire a kicsi féléves lett, mégis lement az összes plussz, újra 55kg voltam, pedig nem diétáztam vagy sportoltam, csak mázlim volt.

2012. aug. 7. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Az elsővel 9,5 kilót híztam, 1 évig szoptattam, azalatt stagnált a súlyom.

A másodikkal 8 kilót híztam, 10 hónapig szoptattam, ezalatt 5-6 kilót híztam.

Nem tudom mitől függ ez. Az elsőnél állandóan éhes voltam, zabáltam. Komolyan mondom szoptatás közben éreztem, hogy egyre éhesebb leszek. Mégsem híztam.

A másodiknál nem voltam éhes, de sokat nassoltam, jöttek is fel a kilók.

2012. aug. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

9 kilót híztam terhesen, szülés után egyből lement mind. Szoptatás alatt pedig még vagy 3 kiló. Tök vékony lettem, de mikor abbahagytam a szopit, egyből rám jött vagy 5-6 kiló. Tehát most így több vagyok, mint anno terhesség előtt...

De amúgy nem tudom mire számíthatsz. Valaki fogy, valaki hízik, valakinek nem változik a súlya...

2012. aug. 24. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
82-vel lettem terhes, 92-vel mentem szülni, 84-el jöttem haza a kórházból, 14,5 hónapig szoptattam, ezalatt, igazából szerintem az első félév alatt fogytam 8 kilót, tehát 76-al hagytam abba a szoptatást, azóta jönnek vissza 0,5 kiló/hóval azok a fránya kilók. Ugyanúgy eszem, napi 2-3 néha 4 óra séta ellenére is.
2012. aug. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!