Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ha leszoktattátok a babát az...

Ha leszoktattátok a babát az éjszakai evésről, akkor hogy oldottátok meg, hogy ne folyjon a tejcsi?

Figyelt kérdés
Nekem a 7-8 órás szopiszünet alatt annyira tele lesz a cicim, hogy szinte fáj. Fejtek hajnalban?
2009. aug. 7. 23:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy nem szoktattam le, hanem magától leszokott, amikor eljött az ideje. Akkor nincs ilyen "baj".
2009. aug. 7. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A tejtermelés be fog állni egy idő után, hogy éjszaka kevesebbet termeljen. ha fejsz, csak az inngert tartod fenn, így nem csökken majd a mennyiség. én ezt az időszakot arra használtam, hogy legyen tejem a fagyasztóban. aztán mikor már elég volt, mindig csak annyit fejtem, hogy ne durranjon szét a cicim. így szépe lassan csökkent az éjszakai termelés
2009. aug. 8. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mekkora a babád? Ha még kicsi,nem kellett volna leszoktatni.Szoptasd meg félálomba.Ha nem akarod fejj egy kicsit,csak annyit hogy ne feszüljön annyira,pár nap múva át fog állni a kevesebb igényre.De én a helyedben "visszaszoktatnám".
2009. aug. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az én babám 3 hónaposan magától leszokott. Hát, bizony vagy 1 hónapig majd szétdurrant a mellem reggelre. Volt, hogy felkeltem fejni, de próbáltam elkerülni. Aludj melltartóban sok melltartóbetétben, és reggel az első dolgod legyen a fejés.
2009. aug. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Egyébként babám most 8 hetes, nem én szoktattam le,magától állt rá arra, hogy este 9:30-10:00 körüli szopi után reggel 5-ig alszik. Nekem 4 után már szétdurran a cicim. Szóval akkor marad a kis fejés.

2009. aug. 9. 12:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!