Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Infacolról tapasztalat?...

Infacolról tapasztalat? Lehetséges, hogy "hánytatja" a babát?

Figyelt kérdés
10. napja használjuk, mert szükségesnek iitéltem a túl sok levegő nyelése miatt. Eddig nem is volt probléma, látszólag segiitett, de az elmúlt pár napban a 2hónapos kislányom egyre többet bukik vissza nyákos, túrós szmötyit. Ijesztően nagy mennyiséget. Ha nem az infacoltól akkor mitől lehet? Kakaót, csokit is szinte alig eszem már, pedig nagyon kiivánom.
2012. okt. 24. 03:41
 1/5 anonim ***** válasza:
az infacoltol nem hiszem hogy bukna!mi is hónapokig használtuk mégsem bukott a kisfiam.nem lehet hogy túl sokat eszik a babád?mert akkor bukhat!
2012. okt. 24. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A nyákos túrós szmötyi az már félig emésztett anyatej. Nálunk jobban bevált az Espumisan, hasfájásra a Colief. Szerintem a bukásnak nincs hozzá köze, valószínűleg többet eszik, mint ami elfér a pocijában és a felesleg kijön.
2012. okt. 24. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nálunk a többszöri büfíztetés vált be. Nálunk ez volt a legnagyobb baj, hogy alig akart büfizni. Amint rátidtam venni, hogy egy evés alkalmával 3-4x is megbüfiztettem. Viszont nem sír evés előtt sokat a babád? Mert ha igen attól bukhat nagyon sokat. Viszont az infacol nálunk nem okozott gondot.
2012. okt. 24. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

2,5 hónapos, súlya 6300g és 3650g-mal született. Ebből gondolom, hogy sokat eszik. De én már teljesen összezavarodtam és nem tudom mi lenne a jó. Az igény szerinti evéssel értek egyet, eddig is igy etettem - hát igen, nem 3óránként, hanem 1,5-2óránként és ha cicire sirja magát felveszem. Nincs szivem megvonni tőle ezt amig ennyire picurka. Ugyanakkor azt is látom, hogy ez a hányás sem jó!

Gyerekorvos nyomatékosan megkért álljunk át szigorúan a 3 órás evésekre. De annyira sir és nem tudom lekötni a figyelmét csak 20 percre :)

2012. okt. 24. 19:01
 5/5 A kérdező kommentje:

Ja, igen! És mi van azzal az állitással, hogy az anyatejes babák nem tudnak elhizni?


Köszönöm a korábbi válaszaitokat!

2012. okt. 24. 19:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!