Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Akik abbahagyták a szoptatást...

Akik abbahagyták a szoptatást meddig feszült a melle?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Most már lassan két hónapja nem szoptatok, de a melleim nagyon feszülnek. Az lenne a kérdésem amikor magától hagyta abba a szopit a gyerkőcötök mennyi ideig éreztétek feszesnek a melleiteket? Az a fura, hogy amikor elhagyta akkor egy pár napi nem éreztem. Igaziból egy pár napja érzem feszesebbnek nehezebbnek. Készülök orvoshoz menni de mivel délutános így csak akkor fogok tudni időpontot kérni tőle.

Válaszaitokat előre is köszönöm.


2012. okt. 24. 07:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia,nekem kb 2 het volt,amig feszult,ha nagyon fajt fejtem egy picit,csak annyit,hogy megszunjon a fajdalom.2 honap utan mar szerintem nem kene feszuljon,menj el orvoshoz,az a biztos!
2012. okt. 24. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen minden kép elakarok menni. Köszönöm a válaszod. Csak kíváncsi voltam, hogy ki mond mond erre.
2012. okt. 24. 09:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!