Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Akik abbahagyták a szoptatást...

Akik abbahagyták a szoptatást utána mennyi idő múlva sikerült lefogyniuk? És hogyan?

Figyelt kérdés
2010. jún. 13. 12:04
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
én a szoptatással fogytam.Nem értek azzal egyet, hogy aki szoptat annak szükséges híznia. Ha odafigyelsz az étkezésedre ésmozogsz eleget,a akkor a szoptatásnál nincs jobb fogyasztás. 1 évig szoptattam, de kb 4-6 hónap alatt visszafogytam a terhesség előtti súlyomra.
2010. jún. 13. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Azt kérdeztem hogy szoptatás után, nem közben!
2010. jún. 13. 13:25
 3/9 anonim ***** válasza:
53%

Kedves első válaszoló. Nagyon jó neked, hogy fogytál szoptatás alatt. Én sem értek egyet azzal hogy hízni kell, de ez sajnos nem a te vagy az én egyetértésemen múlik, hanem a genetikán. Én híztam szoptatás alatt.


Kedves kérdező. Én tornázni fogok(heti legalább 5x 40 perc torna) és keményen diétázni (no cukor, kenyér tészta édesség) Így már fogytam 30 kilót, még régebben.

2010. jún. 13. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Igazából még én is szoptatok, de tavaly fogytam 20 kg-ot, mert a húgom férjhez ment. Én megvettem a Béres Alexandra könyvét, és az alapján szépen kíméletesen torna mellett, heti fél kg minusszal fél év alatt fogytam annyit. Sajnos, ha nem változtat az ember az étkezési szokásain, a mozgáson szerintem, mivel a szoptatás még plusz kalóriát is éget, nem sok esély van a fogyásra.
2010. jún. 13. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
És hogy tornáztatok? Eljártatok valahova? Vagy otthon tornáztatok? És fittnesz kazira?
2010. jún. 13. 20:49
 6/9 anonim ***** válasza:
53%

Szia!


Én 4 hónapja hagytam abba a szoptatást és ez alatt 13 kg-ot fogytam. Igazából csak az étrendemen változtattam, mozogni annyit, amennyit a pici és a háztartás igényel. :)

2010. jún. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Első válaszolónak.Nem szükséges hizni,de én hiztam.Megjegyzem nem zabálok.Mindig vékony voltam ez mellett az étrend mellett.És most szoptatok is.Láss csodát 10kilót hiztam.

Kérdezőnek.Szerintem a mozgás és a hormonok helyre állása sokat fog segiteni.Most a szervezet is többet raktároz+még vizet is.Én bizom benne és bizz te is,hogy vissza nyerjük alakunkat.

2010. jún. 13. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

második vagyok:

Én otthon tornáztam DVD-re, aztán később már fejből tudtam és TV-zés közben csináltam. Váltogatva Norbi kick-box 1-2, Czanik capouera aerobik 1-2, Réka. Czanik a leg húzósabb szerintem. Az első két hét kemény, aztán rááll az ember. Persze a gyerkőcök mellett nehezebb időt találni. Nekem apa vigyázott addig a lányomra míg én tornáztam. Most is így lesz.

2010. jún. 14. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Én csak 1 hónapja hagytam abba a szoptatást. Keményen fogyókúrázok, de még csak a derekamról meg a hasamról ment le egy nagyon kevés. Valószínű hogy még az lehet hogy nem állt be még a hormonháztartás, amit az egyik válaszoló írt, mert még nem jött meg a vérzésem se. Köszönöm a válaszokat!
2010. jún. 14. 07:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!