Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ti is kihagynátok az éjszakai...

Ti is kihagynátok az éjszakai szoptatást ha a gyerek nem kel fel?

Figyelt kérdés
Három hetes a gyerek és éjszaka nagyon nehéz megetetni.Három óránként etetem,és folyton elalszik a cicin kb 10 percenként van,hogy föl sem tudom kelteni.Árthatok vele ha kihagyom az éjszakai etetést
2012. szept. 15. 15:47
 1/7 anonim ***** válasza:
az én fiam is 3 hetes, előző éjjel 6 órát aludt egyhuzamban, én nem ébresztettem fel, bár sokat töröm rajta a fejem hogy mi lenne a jó. napközben sűrűn eszik, legalábbis ehhez képest, a súlya gyarapszik, nem tudom én sem hogy hogyan lenne a legjobb.,..
2012. szept. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
semmiképp ne ébreszdfel, ha nem kel magától, hogy éhes! csak feleslegesen sír majd sokat és nem tudja rendesen kipihenni magát! ébred majd ő magától, ha üres a poci!
2012. szept. 15. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Jo és ha kihagyom nem lesz semmi baja,és a másik nem fog elapadni a tej?Napközben cicit adok neki,de éjszakára teljesen ki ürül a mellem,és kénytelen vagyok tápszerrel potolni.Már mindent kiprobáltam,hogy több tejem legyen,de hiába semmi eredmény.Még valami füves teát is ittam ami meg elcsapta a gyerek hasát.
2012. szept. 15. 16:04
 4/7 anonim ***** válasza:
Biztosan nem fog elapadni a tejed és a babának se lesz baja ha kihagyod.Esetleg ha nagyon aggódsz,éjszaka egyszer kelj fel és fejjél;de semmiképpen ne ébreszd ezért fel Őt.Örülj neki,hogy alszik éjszaka! :) Úgy is be fogja pótolni magának ahogy ébred,ez biztos!
2012. szept. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nehogy felébreszd!Örülj neki hogy alszik.Alvó csecsemőt nem szabad felkelteni,csak ha koraszülött,és félő hogy besárgul.ők így fejlődnek!Ne izgulj nem fog elapadni a tejed,mert be fog állni a kereslet kínálat.Ha nagyon aggaszt akkor fejd le és akkor 100%hogy nem apad el!De könyörgöm nehogy felébreszd,mert ha magától nem kel,akkor komoly alvásproblémát is okozhatsz nála ha ébresztgeted.
2012. szept. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ne keltsd fel ha alszik.Tedd össze a két kezed hogy alszik!!!!!!!!!Az én fiam mai napig gyakran felkel szopizni pedig 9 hónapos.Az elején volt hogy 2 óránként óránként.NE KELTSD FEL!!!!!!!!!!
2012. szept. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 xStefix ***** válasza:

Nem egészen értem... mikor kap tápszert? Éjjel? Nem úgy érted, hogy este? Mert ha este már tápszert kap, akkor érthető, hogy nem ébred fel éjszaka - ez viszont akkor pont nem jó dolog.

Ha magától alussza át az éjjelt ilyen kicsinek, úgy, hogy csak szopizik igény szerint, az teljesen rendben van. De ha pótlás mellett van így, azon változtatni kellene, mert problémát okozhat idővel.

2012. szept. 18. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!