Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatom 11 hónapos fiamat,...

Szoptatom 11 hónapos fiamat, és tegnap pozi lett a tesztem. Nagyon örülünk, csak az a kérdésem, Ti szoptatnátok-e tovább? Nem fáj a hasim, nincs görcsöm, semmi panasz. Szívem szerint nem választanám el, de szeretném ezt a babát is.

Figyelt kérdés
2009. aug. 9. 19:43
 1/10 anonim válasza:
57%

én biztosan nem szoptatnék tovább....sztem 11hónaposan már nem szükséges amúgy sem...:)

és gratulálok a babához..:)

2009. aug. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
66%
Ha minden rendben van az új várandósságoddal, szoptathatsz tovább. Én is ezt tenném.
2009. aug. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszi, hogy írtatok!

Csütörtökön elmegyek a dokimhoz, addigra kb. 6 hetes leszek, és vele is beszélek. Szívesen szoptatnék tovább, mert a fiam kevés hajlandóságot mutat a cici elhagyására...

2009. aug. 9. 20:10
 4/10 anonim ***** válasza:
75%

A két dolog nem zárja ki egymást.Sokan szoptatnak a terhesség alatt végig,sőt utánna is mind a kettőt.Tandem szopinak hívják.Az orvosok véleménye megoszlik,van aki hekyesli van aki nem.


Ez a cikk pont neked való,olvasd el.


Én három hónapig tudtam szoptatniterhesen mert nagyon hányingerem volt,

2009. aug. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
81%

Nyugodtan szoptathatsz tovább.

Én is így vagyok, de nekem a doki azt mondta, hogy úgyis el fogja hagyni, mert megváltozik a tej íze. Én is azt olvastam, hogy a 4. hónapban besavanyodik a tej, és a babák 60 %-a abbahagyja a szopást.

Hát én úgy jártam, hogy szopni nem szopik, de azért kéri a cicit, csak cumizik rajta.

2009. aug. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
75%
Bocs hamarabb elment az üzenet. [link]
2009. aug. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
74%

Én is terhességem miatt válaszotttam el 14 hós lányom. Én nem kívántam tovább szoptatni, elég is volt, nem olyan kicsi már, hogy nem bírja ki nélküle, és jobban féltem a kicsit.

Igaz, sokan szoptatnak terhesen, sőt kettőt együtt is,-na én ezt semmiképp nem akartam.

A dokit megkérdeztem, azt mondta nyugodtan lehet, amíg nincs görcs, vérzés, semmi baj nem lesz . A természet elrendezi, amit neki kell.

2009. aug. 10. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, megnyugtattatok :)
2009. aug. 10. 08:26
 9/10 A kérdező kommentje:
Még annyi, hogy nekem az első két válasz is hasznos volt, nem tudom ki szeret ennyire lefelé pontozni.. :(
2009. aug. 10. 08:31
 10/10 anonim ***** válasza:

en szoptatnek tovabb

lehet meg a tandemszopit is bevallalnam, ha eleg lenne mindkettonek (kiveve, ha ikreket varnek)

2009. nov. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!