Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Miért nem akar szopni 5...

Miért nem akar szopni 5 hónapos lányom?

Figyelt kérdés

Eddig minden rendben volt, csak anyatejes, illetve 1 hónapja iszik teát.

Pénteken jött meg másodszor a menstruációm, az elsőnél sem volt baja a tejjel.

Vasárnap lázas voltam, alig ettem, de rengeteget ittam.

Az ügyeleten azt mondták, valami vírus, felírtak antibiotikmot, de tegnap azon törngtem, hogy szerintem tök fölöslegesen, mert az vírusra nem jó.

Ma délben egyszerűen nem kellet cicim a lánykámnak, szívott kettőt, kiköpte és hisztizett.

Kapott fagyasztott tejet, abból evett valamennyit.


Lehet a mensitől más az íze? (de pénektől még cicizett rendesen ma reggelig)

Próbáltam kifejni egy keveset kézzel, azt megitta pohárból. tehát az ízét "szereti".

Vagy az antibiotikum kavar be? (megkérdeztem gyerekorvosi ügyleten még vasárnap és azt mondták, lehet vele szoptatni)


2009. aug. 11. 14:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Szopási sztrájk .Gyakori álltalában a cumisüveg miatt.Egyik pillanatról a másikra jelentkezik.Nyugodj meg van megoldás



[link]


Ha ez nem kielégítő beszélj egy szoptatási tanácsadóval.


[link]

2009. aug. 11. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Sajnos mi is ebben szenvedünk. Négy hónapos a babám és mi már ezt csináljuk 2 hónapja.

Van olyan, hogy cicizik de gyakran nem akar, ilyenkor csalódottan kimegyek fejni és cumiból kap enni.

Én azért jártam így mert kezdetektől nem volt elég a tejem (hiába minden csodaszer, evés, ivás, alvás, fejés)ki kellett, hogy pótoljam és amikor már okosabb lett tudta, hogy hiszti után jön a cumisüveg, merthogy én bizony kiskanállal nem fogok szórakozni, attól úgyis bedühödik és több órás lenne így az etetés. ÉN mind a két gyerekkel így jártam és szerintem nincs rá megoldás mert már nagyon kis okosak ilyenkor.

2009. aug. 12. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi válaszokat.

Azóta megint eszik rendesen.

Olyan volt, mintha valami fájt volna a szájában, furcsán kapta be a mellemet.

2009. aug. 12. 19:56
 4/4 anonim ***** válasza:
Jön a foga?
2009. aug. 13. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!