Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 8 hónapos kisfiam nem hajlandó...

8 hónapos kisfiam nem hajlandó szopni?

Figyelt kérdés
2010. júl. 10. 09:55
 1/4 anonim ***** válasza:

terhesség? szopási sztrájk? betegség? mi eszik még?

mióta nem hajladó?

kicsit részletezd...

2010. júl. 10. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen és mi a kérdés
2010. júl. 10. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Igen, olyan béna voltam, hogy véletlenül a kiírásra kattintottam, ahelyett, hogy részleteztem volna, utána pedig már nem tudtam módosítani.

Szóval 8 hónapos kisfiam egyik napról a másikra elfordult a cicitől, soha nem volt hajlandó cumisüvegből semmit (tápszer, víz, tea, babaüditő, frissen fejt anyatej, fagyasztott anyatej stb.) kiszívni. Most ott tartottunk, hogy reggel és este szopott, napközben már szilárdat kap kiskanálból, és a reggeli szopást utasítja el (5-6 óra körül). Kérdés az, hogy mit csináljak erőltessem a szopást? Esetleg már reggel is kanálból szilárdat kapjon? Hogyan tudnám a cumisüvegre rávenni? Köszönöm előre is megtisztelő válaszotokat!

2010. júl. 11. 11:13
 4/4 anonim ***** válasza:

első vagyok. én nem erőltetném! próbálj neki pohrkából adni tejpépet pl., vagy babáknak való tejből készíts telberizst.

de kaphat végülis szilárdat is, amiket eszik, biztonsággal adhatod...

2010. júl. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!