Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Milyen vitamint szedjek...

Milyen vitamint szedjek szoptatás alatt? Javaslatokat szeretnék nem becsmérlést.

Figyelt kérdés
Terhesség alatt változatosan étkeztem, de most sajnos anyagilag nem tudom megoldani, ezért szeretnék vitamint szedni.

2012. jún. 12. 13:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én tovább szedem a megmaradt terhesvitamint, szerintem jó.
2012. jún. 12. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Szerintem a C vitamin a legfontosabb.

A zöldségek most nem annyira drágák,azokban minden megvan,amire neked és a kicsinek szüksége van.

2012. jún. 12. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

én is a megmaradt terhesvitamint szedtem be

változatosan étkeztem szoptatás alatt, de mégis állandóan kimerült voltam, ezért gondoltam, hogy ez biztos nem árt, ez szedhető, ráadásul maradt is jócskán, miért vettem volna másikat.

2012. jún. 12. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Én a New Life-ot ajánlom, nagyon meg voltam vele elégedve. 4 havi adag 4500 Ft körül van.
2012. jún. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Bocsi. Nem szedtem vitamint terhesség alatt.
2012. jún. 12. 13:32
 6/13 anonim ***** válasza:
Elevit.Abban minden benne van,amire a picinek a szoptatás alatt is szüksége van.A nőgyógyászom javasolta,én a terhesség előtt,alatt és után is szedtem/szedem.
2012. jún. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én is Elevitet szedtem mindkét fiamnál a terhesség és a szoptatás alatt is. Lényegében mindegyikben ugyanaz van (bár eltérő arányban), csak az egyiknél több reklámköltséget kell megfizetned, a másiknál kevesebbet.
2012. jún. 12. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én Béres cseppet szedtem. Nekem bevált.
2012. jún. 12. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Femibion!Van hozzá halolaj kapszula is,és hát nem mindegy milyen lesz a gyermek iq-ja...


[link]

2012. jún. 12. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Én mezei multivitamint szedek, mellé C-vitamint és külön halolajat. Így összeválogatva negyedéből kijön a Femibionnak (ami persze nagyon jó, csak nagyon drága).
2012. jún. 12. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!