Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ti nem feltek, h a babatok...

Ti nem feltek, h a babatok megharapja, esetleg le is harapja a mellbimbotokat?

Figyelt kérdés
4 honaposomnak meg nincs foga,de neha az inyevel ugy raharap a mellbimbomra,h csillagokat latok.Mi lesz majd,ha foga is lesz!?
2012. nov. 6. 21:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Addig míg nincs fogacska addig kell leszoktatnod!Amikor szoritja,határozottan rá szolsz,NEM SZABAD!vagy egy kicsit meghuzod a hajacskáját,negcsiped pofikáját,közben mondogatod h ez neked fáj!

1x 2x megcsinálja többet nem fogja!

Nekem négy gyermekem van,hála mindegyiket sokáig tudtam szoptatni,

15

10

14 és

28hónapos korig.

Nekem bevált,igaz volt mikor félve adtam oda neki,mindig montam,nem szabad harapni akkor adom oda....

Minden jót!

2012. nov. 7. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen én is a leszoktatást ajánlanám addig... De ha ilyen fájdalommal jár a szoptatás, akkor kezdj el használni mellápoló krémet. A Frezyderm Nipple Care nálam nagyon bevált, elég sokáig elég én két gyereknél is használtam.. Gyulladáscsökkentő meg fájdalomcsillapító hatású.. Kicsit sebes volt a bimbóm mikor elkezdtem használni és még a sebet is begyógyította.
2012. nov. 7. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
amikor megharap azonnal vedd el a cicit tole es mond hogy nem szabaad, majd egy picit varj, kb. 10-20masodperc, hogy eszrevegye nincs cic, de meg ne legyen annyira merges, hogy aztan eppen azert ne vegye el. Most kezd leszoktatni, mert aztan meg jobban fog fajni. Lanyomnak 5 hosan jottek ki a fogai, azonnal harapott veluk, de 4 nap alatt leszokott rola.
2012. nov. 9. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!