Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 1 éves kisfiam folyton meghara...

1 éves kisfiam folyton megharapja a cicimet szopi közben. Mit tehetnék, hogy ne tegye?

Figyelt kérdés
Utána mindig mondom neki, hogy nem szabad, ez anyának nagyon fájt. De legközelebb akkor is csak megharapja. De borzasztóan tud fájni, már előre félek, hogy nehogy megharapja. Ti mit csináltok hasonló esetben?
2011. febr. 26. 15:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem ez volt az első jel affelé, hogy már csak huncutkodik rajta. És szépen lassan már csak napi egyszer szopizott, de akkor rendesen. Majd amikor ismét huncutkodni kezdett, elválasztottam. 2 nap múlva amikor kínáltam már nem is törődött vele. Azóta nem szopizik.
2011. febr. 26. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát erre már én is gondoltam, hogy esetleg nincs benne annyi tej és nem tud már a végén mit kezdeni vele és beleharap. Vagy nem tudom, mert mindig először szopik és a végén harap rá, utána már nem is kell neki több. És a te babád mennyi idősen csinálta ezt?
2011. febr. 26. 16:03
 3/7 anonim ***** válasza:
Ne mondd neki, hanem nyugodtan szól rá szigorúan, ne csak elbohóckodva, hogy jujj ez fájt. Nézz a szemébe, és mondd, hogy nem szabad, és tedd az ujjad a szájára. Ha tényleg észreveszed, hogy csak szórakozik, akkor itt a vége a szopis időszaknak.
2011. febr. 26. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A fiamnak is volt ilyen időszaka. Én az őrlőfogak bújásával egy időben tapasztaltam ezt, amikor is sok mindent rágcsált, nem csak a mellemet. Abbahagyta magától, azóta nincs gond vele. Most 2 éves, még szopik.
2011. febr. 28. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nekem akkor csinál ilyet, mikor már kiürült. addig szopik rendesen.
2011. febr. 28. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem akkor csinálja ha már megunta a szopit mert már szerintem csak ímmel-ámmal:) szopizik.A 2. mellemből ha szoptatom amikor megunja mindig megharapja hiába beszélek a lelkére:) sajnos minden este vérzik is,hát nem jó érzés....most 10 hónapos
2011. febr. 28. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Mai szopizásoknál nem harapott, igaz szerintem rendesen ki se ürítette a mellemet, mert csak olyan komfortszopik voltak ma, szerintem nálunk is azzal van összefüggésben a dolog, hogy amikor kiürül és még kéne neki, akkor harap rá. Biztos, hogy nem egy kellemes dolog, durván tud fájni.
2011. febr. 28. 22:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!