Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 17 napos babatok mennyit...

17 napos babatok mennyit esszik? Az ennyem 90et szopizik az eleg szerintetek mert van amikor sir de hiaba teszem vissza szopizni mert mar nem kell neki

Figyelt kérdés
2012. nov. 8. 11:43
 1/6 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, elég a kilencven, sőt, 30-50 ml sem lenne kevés egyszerre 17 naposan! Nem csak amiatt sírhat, hogy éhes, lehet, hogy nagyon fáradt, vagy csak "anyahiánya" van.

Nála csak ez az egy féle kommunikáció létezik, és néha nehéz rájönni, hogy miért is sír. Nyugi, biztosan jól csinálod, szépen eszik! :)

15 hónapja szoptató anyuka

2012. nov. 8. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszodat
2012. nov. 8. 12:12
 3/6 anonim ***** válasza:
Teljesen jó a 90. Ha már 80 körül megeszik egy ilyen pici baba az nagyon jó. Lehet,hogy feszíti a pociját, vagy csak a közeledben akar maradni. Éhes biztos nem marad. Az én babám is ekkörül evett ilyen idősen.
2012. nov. 8. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az enyém 2 hónaposan sem bír 100-120-nál többet enni. 2 hetes korában max. 60-at evett.
2012. nov. 8. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az én babám már a kórházban,5 naposan 100 gr-ot evett! Mindenki a csodájára járt. Kérdeztem,hogy nem sok-e,azt mondták mivel nagyobb súlyú baba,ezért nem. Azt vártam,hogy majd ahogy nő,egyre többet eszik,de még mindig van olyan,hogy csak 60-at eszik és 110-nél még nem evett többet. Most egy hónapos. Szóval teljesen jó a 90,szépen eszik,gondolom szépen gyarapszik is :) (fiam egy hónap alatt 1110 grammot hízott!). Kíváncsi leszek,hogy mit fog mutatni a mérleg a babád alatt az 1 hónapos tanácsadáson :) nagyon ügyes,büszke lehetsz rá! Sok boldogságot!
2012. nov. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
koszonom szepen
2012. nov. 9. 11:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!