Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Olyan anyukákat kérdeznék,...

Olyan anyukákat kérdeznék, akik szoptatás alatt nem tudtak fogyni? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Minimálisan tudtam fogyni, de vissza is jött. Most úgy néz ki, hogy vége a szopinak. Napi 10ml, ha van, ez már nem éri meg.

Kérdésem: Tudtatok fogyni úgy, hogy elapadt már, de nem teljesen? Mert hallodtam olyat, hogy az utolsó fejés, szopi után van még 40 nap, amíg elméletileg vissza lehet hozni.


2012. nov. 9. 14:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem ertem szoptatni akarsz vagy fogyni? En hiztsm szopi slatt mert nem ehettem tejtermeket de ha kevesebbet rszel es 5x rgy nap akkor fogysz ugyis
2012. nov. 9. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

fogyni, mivel vége lesz a szopinak

hiába ettem napi 5ször keveset, nem ért semmit. volt hogy a vacsit kihagytam, s meg se látszódott, de előtte meg olyan voltam, hogy tudtam fogyni

2012. nov. 9. 14:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!