Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Milyen szoptatós párna vált...

Milyen szoptatós párna vált be Nektek? Az az U alakú hosszúkás, ami kismama párna, az tartja a babát? Mik azok a polisztirol golyók igazából, amivel meg vannak töltve?

Figyelt kérdés

2012. nov. 9. 23:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Megmondom őszintén,hogy nekem egyik sem.Én kettőt is beszereztem,jó drágán persze,mert az a biztos.Aztán a huzata átmosása óta a szekrényben áll.Kisfiam 9 hónapos egyszer sem tudtam használni.Nekem esetlen,kényelmetlen volt vele minden,nem hogy a szoptatás.Aludni sem tudtam vele,míg terhes voltam.Kisfiam nem volt el benne 2 percet sem.Szóval nekem hatalmas csalódás volt.De ezzel én vagyok csak így,az összes barátnőm imádta/imádja.

A golyócskák ugyan olyanok,mint a hungarocell táblában lévők,csak nincsenek összepréselve.Idő után,sok használattól eldeformálódnak,alakjukat és rugalmasságukat vesztik; ilyenkor kell a töltetet cserélni.

2012. nov. 10. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hungarocel bogyós váltbe!

Csak azon tudtam szoptatni!

Nekem nagyon megérte!

2012. nov. 10. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
egyik sem.borzasztó mindegyik.inkább én tartom a babám,jobb egymáshoz símulni.a golyókkal kapcsolatban nem tudom igazából mire vagy kíváncsi...sima fehér golyócskák.
2012. nov. 10. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm.

Igen, arra gondoltam, hogy ez valójában hungarocel golyó? És az olyan jó lenne? De miért ilyen drága? Néztem a Brendonban (tudom, máshol azért biztosan jóval olcsóbb) 9500 forint huzat nélkül!

2012. nov. 10. 22:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!