Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Készített valaki kismama-szopt...

Tibor215321 kérdése:

Készített valaki kismama-szoptatós párnát? Mennyi polisztirol gyöngy kell töltetnek, hol lehet megvenni?

Figyelt kérdés

találtam neten de postával nem éri meg+utalás.....

személyesen szeretnék venni hungarocell töltetet és magam elkészíteni egy kismama-szoptatós párnát. Van készen is tudom,jó drágán főleg a nagy méret.


2012. nov. 5. 19:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Az építőiparban szigetelésre is használják, tüzépeken, építőanyag kereskedésekben lehet kapni. Kérdés, hogy mi a legkisebb mennyiség amit eladnak egyszerre. Nem tudom hogya jössz ki olcsóbban: ha a szükséges mennyiséget veszed meg magasabb egységáron, vagy a szükségesnél nagyobb mennyiséget de kisebb egységáron.
2012. nov. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hu ez egy jó kérdés engem is nagyon érdekelne mert én is sokallom érte a bolti árát! Bár én is úgy hallottam hogy drága a töltö anyag és ráadasul nagy kiszerelésben lehet kapni és ígymár nem éri meg annyira otthon megcsinálni! De jó lenne tudni mégis hol lehet és mennyiért venni?!
2012. nov. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én az Elefániban Budaörsön vettem párnát, kb 4000ft volt tavaly,ha jól emlékszem. Itt lehet kapni külön töltetet bele,mefrt idővel sajnos összemegy. Sajna nem emlékszem mennyi.
2012. nov. 5. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Remélem, nem pontozol le, mert nem pont a kérdésre adom a választ, de ettől függetlenül hasznos lehet.

Nekem az első párnám ilyen volt, és nagyon nem szerettem, egyrészt ez a gyöngy eléggé kemény, másrészt viszonylag hangos, ha mozgatod...én most ismerőssel készíttetem, és direkt kértem, hogy vmi vatelin töltetet használjon, ne ilyet, mert nagyon nem szerettem :(

2012. nov. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
aukciós oldalon 35 l 2500+posta+utalás... szóval az utolsóval értek egyet vékonyabb kényelmes vatelinesből fogok varratni. Vettem egy nyári paplant amit kis em bontottam és este összekötöttem kíváncsiságból és nagyon jót aludtam vele. jó nagy és kb. 1600ft volt
2012. nov. 6. 17:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!