Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 6 hónapos anyatejes babaámnál...

6 hónapos anyatejes babaámnál mivel és hogyan kezdjem a hozzátáplálást?

Figyelt kérdés
Azért szeretném elkezdeni mert éjszaka óránként mellre kell tennem és ha rendesen enne talán ez javulna vagy megszünne és midketten kipihentebbek lennénk.

2012. nov. 14. 13:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Általában almalével szokták, de nem bolti dobozossal, hanem alma facsart levével. Ezt egy pár napig, majd utána jöhet egy kis reszelt alma. Aztán sárgarépa, krumpli, sütőtök, stb. Neten utána tudsz nézni mindennek.
2012. nov. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én édes(!) almapürével kezdtem (üveg almareszelő, ami igazából pépesít), barackpüré jött (fagyasztottam), aztán bébidesszert szilva (az nem volt fagyasztottam), majd krumplipüré (húslevesben főtt krumli leves levével, bár sokan csak sima vízben főzik ki, mert helytelenítik a húslevest).

Az enyém nem szereti se a sütőtököt, se a répát.

2012. nov. 15. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!