Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Miért van az, hogy az egyik...

Miért van az, hogy az egyik mellemben alig van tej, a másik meg termel rendesen? Felváltva szoptatok mindegyikből

Figyelt kérdés
eleinte volt tejem mindkét mellemben rendesen, mostmár az egyikben alig termelődik.Most azt próbálom, hogy erre a cicire többször ráteszem a babát.
2012. dec. 1. 16:40
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Sajnos nem tudok valaszt adni a kerdesedre mert nekem is ez van. Pedig en is felvaltva szoptatok. En mar kiprobaltam azt is,hogy minden szoptatas utan le is fejem de nem lett tole tobb tejem talan csak egy kicsi.

Neked melyik melled?Nekem a jobb mellem ami problemas a bal termel rendesen.

En is probaltam tobbszor arra a mellemre tenni de ha nagyon ehes a kisfiam akkor sir rajta.Ugyanis nem csak,hogy nem termel eleget de nehezebben is jon belole.

Nekem kezdetektol gyengebb a bal mellem de mostanaba nagyon megcsappant. Meg szerencse,hogy a bal termel rendesen.

Mennyi idos a babad? Az enyem 2 honapos.

Bocsanat az offert.

2012. dec. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

nekem a bal cicim az, nálunk is ugyanez, hogy sírva is fakad a lányom rajta...akkor ezekszerint semmi sem segít:-( csak el ne apadjon, mert nagyon szeretnék még szoptatni.

Én sokáig azt hittem, hogy a bal mellem a jobb, sokkal jobban jött belőle, míg a másikban több csatorna is el volt dugulva, illetve nagyon sebes volt, rossz volt az első mellretétel.Aztán egyszer lemértem itthon, hogy mennyit eszik és kiderült, hogy a jobb mellemből sokkal többet tud.Én mondjuk egy szoptatás alkalmával ráteszem mindkét mellre, mert nem elég az egy cici sosem.

2,5 hónapos a lányom

2012. dec. 2. 07:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!