Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 16 hetes kismama vagyok. Az...

16 hetes kismama vagyok. Az első kérdésem hogy tegnap voltam AFP vizsgálaton, jókor küldött az orvosom? A másik kérdésem hogy eddig csak 1,5kg-ot híztam, nem kevés ez? Pedig eszem rendesen.

Figyelt kérdés
AFP

2012. febr. 22. 13:50
 1/9 anonim ***** válasza:
Afp-re betöltött 16.héten kell menni, nem volt korai. A hízás miatt pedig ne aggódj, még ezután jön a java, majd mikor a baba megindul jobban nőni. Egyél rendesen és egészségesen, és akkor semmi gond nem lesz. A baba úgyisd elveszi tőled, amennyi neki kell.
2012. febr. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
én is 16 hetesen mentem az afp re szerintem nem korai és szerintem a 1,5 kiló sem kevés én is 2kg.t híztam 16 hetes koromig most 35 hetes vagyok és 10kg nál tartok ha eszel rendesen akkor nincs baj.
2012. febr. 22. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Igen, jókor küldött a doki, de az eredmény még így is sokszor fals eredményt ad. Én 16 hét 3 naposan voltam, de rossz lett az eredményem. Tökre elszomorodtam, aztán a dokim mondta, hogy nyugi...ha minden más uh vizsgálat rendben volt, mindig rendben találtak mindent, akkor felejtsem is el az afp-t, mert nem túl pontos vizsgálat. Sok országban már nem is alkalmazzák, épp emiatt.

Lányom makk egészségesen született.


Én a 23. hétig egy dekát sem híztam, úgyhogy megint csak azt mondom, hogy nyugodj meg, a baba akkor is szépen fejlődhet odabent, ha anyuka nem hízik.

Különben még az elején vagy, úgyhogy nem is baj, ha nem hízol már most, majd a végére úgyis elgurulsz! :)

Szép babavárást!

2012. febr. 22. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szia. Én kedden fogok menni afp-re,akkor leszek 16+4 napos. Én eddig még nem híztam semmit. Szerintem jól állsz kilóval te is!
2012. febr. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

AFP tökéletes

Súly OK.

2012. febr. 22. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
AFP-re valóban a betöltött 16. héten kell menni. A súlyoddal pedig semmi baj, én 16 hetesen mínusz 4 kilónál jártam, végül összesen 6,5 kiló jött fel, a kislányom pedig tökéletesen egészségesen jött a világra két hete 3300 grammal... Szóval ne aggódj! :)
2012. febr. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szia! Én is 16 hetes leszek amikor erre a viszgálatra kell menjek. Jelenleg 12 hetes vagyok:)
2012. febr. 22. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A másfél kg normális, a legvégén több kg jöhet fel hetente. én pl 16 hetes vok, de még mínuszban vagyok sokat fogytam az elején.
2012. febr. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 kittip válasza:
A terhesség elején a sok rosszullét miatt én is fogytam... A végére is csak 7kg-ot szedtem fel. A kisfiam 4580 g-mal született meg. Szóval nyugi, minden rendben... :)
2012. febr. 23. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!