Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Kaptam megmaradt urtica urens...

Kaptam megmaradt urtica urens 5ch tabletát, de csak 7-8 db van benne. Mellette lehet tejtermelődést elősegítő teát inni, vagy inkább azt ezzel helyettesíteni?

Figyelt kérdés

Úgy olvastam itt, hogy napi 5 szem egyszerre és utána ill. előtte fél óráig se inni, se enni. Sima szénsavmentes ásványvizet se lehet inni? Eredetileg úgy gondoltam, hogy teát fogok inni erre a célra. Már be is spájzoltam egy adagot. Csak közben kaptam ezt is. Ennyi db számmal van értelme elkezdeni, aztán meg lehetséges, hogy teljesen abbahagyom?

Mondjuk a Kórházban az(ok)on a nap(ok)on amikor nem tudok teát inni, lehet ezzel mondjuk helyettesíteni?


2012. dec. 3. 09:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

A 7-8 darabbal nem mész semmire.

Ha még nem használtál homeós készítményeket, érdemes körüljárni a témát, hogy helyesn járj el.

Érdemes 1-2 doboz teát venni, de pl nekem a Motherlove More Milk kapszulája jött be a legjobban.

Nekem behozták minden nap a megfőzött teát a kórházba.

2012. dec. 3. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Mi is ilyen behozzák majd a teát gondoltunk ki. De mivel nem azon a településen lakunk, ahol szülni fogok, így nem biztos, hogy ez minden nap kivitelezhető lesz.
2012. dec. 3. 10:13
 3/12 anonim ***** válasza:
Azzal semmire nem mész, mert 1. héten 3x 5 golyó/nap, 2. héten 2x 5 golyó/nap és a 3. héten 1x 5 golyó az adag, nekem így javasolták és bevált. De a teát folyamatosan iszom, napi 4 filtert, és amikor növekedési ugrás van és nehezebben nő a tejmennyiség szedem a More Milket. Semmit nem lehet enni és inni, még vizet sem, ha beveszed.
2012. dec. 3. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Amúgy nem egy horror ár a homeopátiás golyó: 640 forint, a More Milk 7000. A tea 480. Előző voltam.
2012. dec. 3. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Golan Trevize ***** válasza:
Ahhoz képest, hogy tejcukor golyócskára cseppentett víz (placebo), a 640 elég horror ár.
2012. dec. 3. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Kedves Utolsó! Nagyon jártas lehetsz a témában.....főleg, ha azt hiszed 1 golyó kerül ennyibe.....és gondolom saját tapasztalattal rendelkezel és voltál már homeopátiás orvosnál és tisztában vagy az alkati szereddel is.....pppffff.
2012. dec. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Golan Trevize ***** válasza:

Kedves Utolsó,


az emberek 99,999%-nál biztosan jobban képben vagyok a dolgokkal.

Képzeld, azt is tudom, hogy nem egy darab golyó kerül ennyibe.

Tanultam orvostudományt, kémiát, biokémiát.

Sőt, még a homeopátis szerek (pontosabban sz a rok) gyártástechnológiáját is ismerem.


"homeopátiás orvosnál" a homeopátis muki, a piocós emberhez hasonlóan nem orvos.

Az az orvos, aki meg homeopátiával is foglalkozik, az egy pénzéhes hiána (ha tudnák, mennyit fizetnek a bogyógyártók az orvosoknak, hogy nyomassák a cuccaikat a betegeknél, lehidalnál), és nem a gyógyítással foglalkozik, hanem hogy minél jobban megszedje magát.


De azért, ha gondolod, mesélhetsz arról, hogy mivel nem vagyok képben. ;)

2012. dec. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Kedves 6., hagyd a fenébe, GT már az összes létező topicban kifejtette a véleményét, nem érdemes vitatkozni vele.

Csak egy megjegyzés: a mi gyerekorvosunk egy 3 gyerekes, középkörú nő, aki homeopátiás gyógyítással is foglalkozik. Kifejezetten szerény körülmények között élnek, soha nem fogad el pénzt tőlem, csupán segít abban, hogy ne kellje havonta antibiotikummal tömni a gyerekemet (ami mint tudjuk sokkal ártalmasabb, mnt a GT által placebónak tartott golyócskák).

2012. dec. 3. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Golan Trevize ***** válasza:
Utolsó: akkor csak annyit, hogy nem placebó, akkor mi a hatóanyaga, és mennyi? ;)
2012. dec. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Köszi 8-as! Tényleg az én dolgom, hogy mit veszek meg és be! Lehet, ez fáj neki, hogy nem az ő zsebébe kerül :)
2012. dec. 3. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!