Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Kaptam megmaradt urtica urens...

Kaptam megmaradt urtica urens 5ch tabletát, de csak 7-8 db van benne. Mellette lehet tejtermelődést elősegítő teát inni, vagy inkább azt ezzel helyettesíteni?

Figyelt kérdés

Úgy olvastam itt, hogy napi 5 szem egyszerre és utána ill. előtte fél óráig se inni, se enni. Sima szénsavmentes ásványvizet se lehet inni? Eredetileg úgy gondoltam, hogy teát fogok inni erre a célra. Már be is spájzoltam egy adagot. Csak közben kaptam ezt is. Ennyi db számmal van értelme elkezdeni, aztán meg lehetséges, hogy teljesen abbahagyom?

Mondjuk a Kórházban az(ok)on a nap(ok)on amikor nem tudok teát inni, lehet ezzel mondjuk helyettesíteni?


2012. dec. 3. 09:53
1 2
 11/12 Golan Trevize ***** válasza:

Nekem az fáj, hogy az emberekkel minden butaságot el lehet hitetni (homeopátia, horoszkóp, világvége, "borostyánkő" lánc, stb.), és ezért még anyagilag is lehúzzák őket.

Nem az zavar, hogy nem hozzám kerül ez a pénz, (nekem nem is lenne pofám ilyenből pénzt szerezni,) hanem az, hogy egyesek mások tudatlanságát és hiszékenységét kihasználva pont azt a réteget húzzák le, akiknek a leginkább szükségünk lenne arra a 640 Ft-ra is.

2012. dec. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Mindenki tudja, hogy a gyógyszeripar nagyobb hatalom még a fegyveriparnál is.....ha nem lennének beteg emberek, akkor nem lenne ilyen virágzó ez az iparág. A lényeg jó sok beteg embert gyártani, akkor van piac. Lásd: Kína-tanulmány.
2012. dec. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!