Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatós kismamák szedtek...

Szoptatós kismamák szedtek valamit pollenallergia ellen? Vagy megpróbáljátok átvészelni? Én már nem bírom!

Figyelt kérdés
2009. aug. 19. 11:04
 1/3 anonim ***** válasza:
kálcium pezsg. tabi, vagy ha nagyon erős olajfalevél kapszula-ökonetes, nálam működik, igaz egy darabig kell szedni, nem azonnal hat, de hamar fogod érezni a hatást.
2009. aug. 19. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én homeopatis készitmenyt szedek, háát nem tudom mennyire hat, valamennyit lehet, ami nekem bevált, bent vagyok a lakásba és bekapcsolom a klímát, ami pollenszűrős , így semmi bajon. nem is nagyon megyek ki a levegőre. Nekem augusztustól szeptember vegig van allergiam, így most az apukaja, vagy a nagymami viszi délután sétálni a picúrkámat.
2009. aug. 19. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Pollen stop Nasaleze orrsprayt a gyógyszertárban lehet venni - elég drága, kb 2500 -, ez egy természetes cellulózréteggel vonja be az orrnyálkahártyát, és megszűri a belélegzett levegőből a polleneket. Szerintem jó. Minden orrfújás után fújni kell belőle az orrodba, teljesen veszélytelen.

Szoktam sóinhalátort is használni, ez is segít. Naponta 2 kálcium pezsgőtabit is megiszok.

2009. aug. 19. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!