Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Igény szerint szopizó babánal...

Igény szerint szopizó babánal sok ha néha óránként szopizik?

Figyelt kérdés
Van hogy 2-3-4 óránként, mindig más. Így nincs napirendünk. Ez így normális?

2012. dec. 6. 17:07
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen, normális.

A napirendet nem a szopik ideje, hanem a fürdés, alvás, és később az evés (szilárd) adja majd meg.

A babák maguknak alakítják ki a napirendet.

Nekem olyan 4-5 hónapos korukra állt be nagyjából az alvási rend, ami aztán változott. :o)

2012. dec. 6. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
7 hetes
2012. dec. 6. 17:50
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ilyenkor még teljesen normális ez az "összevisszaság".

első

2012. dec. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
óránként? szerintem az már nem feltétlenül normális. Biztos van elég tejed? akkor szoktak ilyen gyorsan kérni újra, ha nem tudtak eleget enni előzőleg, ha ez rendszeres, akkor lehet hogy kevés a tej. Ha meg marad még tej, és nem is eszik sokat, akkor lehet hogy csak cicizni akar de nem enni, hát van ilyen, vagy hagyod, vagy adsz neki cumit.
2012. dec. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Szerintem elég a tej, mert 80-120 ml eszik. kb. mérem.
2012. dec. 6. 19:55
 6/10 anonim ***** válasza:
Nálam ugyanez a helyzet, és ugyanennyi idős a baba is. Sokáig azt hittem én is, hogy kevés a tej, de mérem hetente, és a súlygyarapodása megfelelő. Szerintem a Tied is, és az enyém is nagyon anyás, a cicizés lelkileg is fontos nekik, azért szopiznak ennyit. Azért remélem, idővel majd változik ez is. A Tied külön alszik?
2012. dec. 6. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nyugi, ez teljesen normális. Még kicsi, bármilyen igénye lehet. Pont akkor és annyiszor kér ahányszor szüksége van inni, enni, vagy rád. Mi is òránként szopiztunk, vagy másfél, ebben.nincs semmi rendszertelen, majd beáll az is. Mi itt a 18. Hônap végén tudunk rendszert tartani, nektek még nem kell.
2012. dec. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
de jó! mi 6 és fél hetesek vagyunk és ugyanez van, most megnyodtam!:-)
2012. dec. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nappal beteszem az ágyába aludni, elég nehezen alszik ott el, sokszor ki kell venni ringatni. Este a mi szobánkban mózeskosárban alszik.
2012. dec. 7. 21:00
 10/10 Bébybogyóó válasza:
Itt is ugyanez a helyzet csak nálunk egy kis fordulat van benne...30ml-nél kb leáll és vagy elalszik vagy üvölt és nnem kell neki több...elég hasfájós. nem lesz így neki rosszabb, hogy nincs rendszerezve?
2012. dec. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!