Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hasmenésem volt 2 napig és...

Hasmenésem volt 2 napig és most iszonyatosan fájnak a beleim, bélgyulladásom van. Van vmi természetes gyógymód rá, ha szoptatok?

Figyelt kérdés
2009. aug. 20. 18:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Esetleg kamilla tea?
2009. aug. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Smectát ehetsz szoptatás mellett, az már csak a bélben hat. Nekem segitett. Esetleg széntabletta (aktiv szén), de van, hogy az már gyenge.
2009. aug. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat, de én arra lennék kíváncsi, hogy konkrétan bélgyulladásra mit lehet szedni a normaflore-n kívűl.

egyébként smectát ittam és széntablettát, és jó is lett tőle a székletem, viszont tegnap estétől rettentően fáj és szúrkál a belem. nagyon rossz.


várom az ötleteket.

köszi előre is

2009. aug. 20. 22:17
 4/4 anonim ***** válasza:
Bocs az OFF-ért, nem tudok a kérdezőnek privátot írni. Valami járvány van? 2 napja annyira fáj a gyomrom, hogy majdnem megőrülök! Van, hogy órákig semmi, máskor pedig negyedóránként olyan görcsök, mint a szülési fájdalom! Neked kiderült, hogy mitől? Én vettem be nospát, de egy nem hatott, aztán inkább hagytam!
2009. aug. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!