Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhes vagyok és borzasztóan...

Terhes vagyok és borzasztóan fáj a gyomrom meg hányingerem van van hogy hányok is. Előző terhességemnél is ez volt akkor csak reggel volt így most meg egész nap mit tehetnék? Van erre valami itthon gyógymód hogy enyhülne?

Figyelt kérdés
2011. okt. 6. 09:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Hideg víz, gyömbértartalmú itóka, valakinek pár korty kóla is segít, de hát az nem túl egészséges, esetleg B6-vitamin.
2011. okt. 6. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ja és nekem azt tanácsolta a védőnő, hogy mielőtt felkelek reggel az ágyból egyek pár szem kekszet hideg tejjel.
2011. okt. 6. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem a korpovit keksz vált be, ahogy éreztem, hogy jön a hányinger, megettem egyet. Volt olyan időszak, hogy elfogyott napi egy rúd korpovit keksz, de legalább nem hánytam végig a napomat.
2011. okt. 6. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nekem este mikor megfordulok az ágyban is már egyből fáj a hasam tegnap meg egész nap meg minden szagtól illattól.
2011. okt. 6. 09:18
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
én végig próbáltam mindent... először a gyömbért, majd kekszet, citromos vizet..... B6.ot majd már a kóla is kijött belőlem! szerintem ez annyira egyéni, hogy kinél mi válik be és egyáltalán beválik -e :) nekem sajna semmi sem segített.. a 22. hétig hánytam végig! reggel -délben- este...már kicsit untam a dolgot.. :) aztán egyszer csak abba maradt aminek rettentően örültem :)
2011. okt. 6. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem a hideg Coca Cola segített az első terhességnél.

Most a 2.babával vagyok 6 hetes, egyelőre még nincs hányinger, de valószínű lesz :(

2011. okt. 6. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Atroposz ***** válasza:
100%
Salvus víz elég volt egy korty is.
2011. okt. 6. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!