Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Begyulladt a mellem, mit...

Begyulladt a mellem, mit csináljak?

Figyelt kérdés
A jobb mellem begyulladt, mára már eléggé fáj. Tudom, az lenne a megoldás, hogy minél többször szoptatni. Ezzel csak az a gond, hogy a 3 hós lányom nem hajlandó enni belőle. Ha sikerül is néhány csellel ráraknom, pár korty után sírva köpi ki és rúgja el magát. Fejni pedig hiába fejem, alig jön belőle valami. Melegítettem, masszíroztam, de semmi. Hogy fog így helyre jönni?
2012. dec. 13. 17:56
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Tapasztalatból mondom, hogy ne te masszírozd, kérd meg apát, vagy anyukád, vagy ha olyan típusú a védőnőd akkor őt. Eleve Te nem masszírozod olyan erővel, ahogy kell (érthető okokból) és nem tudod olyan szögből ahogy igazán jó. Hátad mögé áll apa és hátulról kezdve kör-körös mozdulatokkal szépen lassan halad előre fele, akár a hónaljból kiindulva. Figyeld, hogy nem lázasodsz-e, mert akkor doki, vagy védőnő tud segíteni. Mihamarabbi javulást!
2012. dec. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

HA masszírozás és a fejés nem válik be, én egyet tudok csak javasolni nekem ez jött be (remélem nem leszek lepontozva emiatt): nekem párom szívta meg. Nekem anyukám javasolta, mondta hogy ha undorodik tőle akkor kiköpi a tejet maximum. Én akkor már olyan rosszul voltam, hogy párom szó nélkül megcsinálta. Viszont előre egyeztessétek le, nehogy abbahagyja azért mert megijed hogy fáj neked, kell hozzá egy kis hidegvér mindkettőtök részéről.

Ha ezt nem akarod akkor esetleg kérd meg hogy amíg te fejed ő masszírozza, az is hatásos lehet. De az igazság tényleg az hogy a baba tudja helyre hozni rögtön:S Remélem sikerül valahogy helyre hozni, kitartást!

2012. dec. 13. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is 2. által említett módszer vált be, vagyis a férjem állt be egyszer egy fél percre a baba helyett - szintén anyukám adta a "tippet" saját tapasztalata alapján. Úgyhogy kicsit ciki :), de ez a legjobb és leggyorsabb módszer.
2012. dec. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!