Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Van aki várandósan szoptat?

Van aki várandósan szoptat?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi nem fájt-e. Nagyon érzékeny a mellbimbóm, és elég nehezemre esik így. Van esetleg tapasztalat?
2009. aug. 22. 18:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én szoptattam,semmi gond nem volt belőle,de nekem nem lett érzékenyebb a mellbimbóm.Állítólag,van,h a baba nem fogadja el a tejet ilyenkor,mert megváltozik az íze,de az enyémeket ilyesmik nem zavarták.:))Annak kell vigyáznia az elején,aki esetleg hajlamos a vetélésre,mert a szoptatás okozhat olyan méhösszehúzódást,ami vetélést okozhat.De őszintén szólva szakirodalmon kívül nem hallottam ilyesmiről.
2009. aug. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi a választ.

Az én babámat sem zavarja semmi, se a menszesz se a baba:)

Csak vele is borzasztó érzékeny volt a cicim és most is. Így nem jó..:(

2009. aug. 22. 19:28
 3/5 A kérdező kommentje:
Ja én úgy gndolom, ha a babám elhagyna, az nem a szoptatás és a kislányom emelgetése miatt lenne..
2009. aug. 22. 19:30
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Lehet szoptatni, a legújabb kutatások szerint a szoptatás elején, a szülés után vannak csak erősebb méhösszehúzódások. Később már csak gyengécskék, annál napjában sokkal több spontán méhösszehúzódás is van.

Nekem is fájt, de a második trimeszterben megszűnt a fájdalom. Viszont én úgy érzem, hogy teljesen elment a tejem, vagy a babának nem kell már. Ugyanis többször lemértem és 0 grammot szopik. De azért kéri a kis francos. Így már csak este tettem mellre, mert fájt. Egyébként engem határozottan le is cseszett érte a védőnő, hogy miért nem szoptatom többször, ha még kéri. Pedig már 1 éves elmúlt. Hát nálunk így alakult.

2009. aug. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
a szoptatás méhösszehúzódással jár ami elvileg vetélést okozhat,nemde?
2009. aug. 25. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!