Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Még mindig van tejem hogy...

Még mindig van tejem hogy lehetséges ez?

Figyelt kérdés
Kisfiam nem szopizik szeptember eleje ota és még mindig van tejem ha megnyomom a cicimet hogy létezik ez nem apad el magátol lassan lassan vagy nekem kell elapasztanom?egyik ismerosom azt mondta ártalmas ha nem apasztom el hogy mukodik ez tud valaki valami tanácsot adni?

#szoptatás #elapasztás #elapadás #még mindig van tejem
2012. dec. 19. 13:54
 1/5 anonim ***** válasza:

én midnig egyre kevesebbet fejtem ki belőle..

kb. 2 hét alatt már nem volt benne semmi

2012. dec. 19. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én nem is fejem már rég még az elején fejtem mert annyira megtelt de most nincs tele csak ha megnyomom akkor jon
2012. dec. 19. 14:20
 3/5 anonim ***** válasza:
Én február óta nem szoptatok, mégis van tejem még. A lányommal ugyanígy volt, még 1 évig volt tejem, miután elválasztotta magát.
2012. dec. 19. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
8 hónapja nem szoptatok. Pár csepp még mindig van. Nincs vele gondom, de én sem értem, hogy hogy lehet ez.
2012. dec. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
8-8 hónapig a nőgyógyászom szerint teljesen normális, hogy van tej, ha a baba maga hagyja abba a szopást egy éves kora után. Én is szeptember óta nem szoptatom a 2 évesemet, mégis van tejem...
2012. dec. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!