Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Nem tápláló a tejem? Lehetséges?

Nem tápláló a tejem? Lehetséges?

Figyelt kérdés
2 hetes a babám,tejem az van rendesen,110-120ml-ket szopik mégis mindig cicin lenne. Szopi után már 1 órára kéri van hogy csak cumizik rajta beleszív párat,elalszik,de ahogy lerakom már fel is ébred és kérné még.. A cumit meg köpi ki ha belerakom a szájába. Valaki hasonló helyzetben?? :(
2012. jún. 25. 14:02
 1/5 A kérdező kommentje:
Hozzáteszem a pelus gyorsan megtelik és a súlya is gyarapszik majdnem fél kilót hízott mióta itthon vagyunk.
2012. jún. 25. 14:06
 2/5 anonim ***** válasza:
84%

tuti tápláló a tejed!!ezen ne agyalj!

Csak a piciknek nagyon nagy az orális inger utáni vágyuk, magyarán sokat kell cumizniuk, egyedül ez nyugtatja meg őket.Ezért kér sűrűn cicit, de mikor nem éhes,bealszik rajta.

Még pici nagyon a babád, még nem szokta meg a kint létet,ez a sok front változás is nyomasztó, kihatással van a gyerekekre.

Én próbálkoznék még a cumival...nálunk nagyon bejött.Tudom sokan cumi ellenesek, de kisfiam rengeteget sírt, mikor megtanult cumizni akkor sokkal jobb lett a helyzet.

Ringasd az öledben és közben próbálgasd a cumit a szájába tenni.Esetleg piszkáld vele a kis szája szélét, akkor oda fog kapni, hátha bekapja és elkezdi cumizni.

2012. jún. 25. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
60%

Igen, igen, igen :)

Hát kezet is foghatunk akár :)

Mi egy hónaposak vagyunk, és mi is szépen fejlődünk, mégis igaz amit írtál ránk is. De igazából nállunk- biztos hogy nem erős a tejem, mert kiütéses a pici töle sajnos, és mikor kérdeztem hogy mitől a doki mondta hogy azért mert erős a tejem - tehát nincs összefüggésben hogy kéri ilyen sürűn. Inkább megnyugtatja a cicid, és eltud rajta aludni, plusz tudja hogy a közelében vagy!

2012. jún. 25. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
3-as vagyo, szóval "nem" nélkül! bocsi lehet kicsit értetlenül írtam. Tehát hogy tápláló a tejem, de mégis ő is kéri. Azért hogy megnyugodjon, és hogy tudja hogy a közelében van az anyukája! :)
2012. jún. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
A közelséget és a nyugalmat akarja. Bátran add oda neki a cicit, ahányszor csak kéri!!! 6 hetes kortól kicsit ritkul majd ez az igény, addig is, ne sajnáld rászánni az időt, erőt és a cicit! :) Sok boldogságot!
2012. jún. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!