Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Peteérés szoptatás alatt?

Peteérés szoptatás alatt?

Figyelt kérdés
Pár napja tojásfehérjés nyákot észleltem magamon.Ez azt jelenti hogy peteérésem van?Még nem jött meg szülés óta.Máskor is volt már ilyen nyákom,de mégsem jött meg...Hogy is van ez akkor?Segitenétek?
2012. dec. 26. 21:59
 1/8 anonim ***** válasza:
36%
ha nem lenne peteérés szoptatás alatt, akkor senkinek se lenne egy évvel idősebb vagy fiatalabb testvére....
2012. dec. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen van peteérés!Kinél hogy!Nagyon kell vigyázni mert nekem pl szoptatás alatt nem jött meg egyszer sem és 8 hónapos volt már a lányom,elmentem felíratni valamit hogy gondoltam nemsokára megjön és közölte a doki hogy kb 6 hetes terhes vagyok!Így lett egy kis öcsink :))
2012. dec. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a kisfiam 4 hós korában, az első kontrollon mondta az orvosom, hogy 7 hetes terhes vagyok. Semmilyen jelét nem vettem észre a peteérésnek, és nem menstruáltam még a szülés óta.
2012. dec. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
az az egyik legordasabb tévhit, hogy a szoptatás fogamzásgátló hatású
2012. dec. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem is az a kérdésem,hogy van-e peteérés.Hanem,hogy ha kb 2hetente észlelem a tojásfehérjés nyákot már pár hónapja(6hónapos a kislányom),akkor miért nem jön meg?Értitek hogy mit szeretnék megtudni?Hogyha van nyák,akkor miért nem jön meg?Terhes nem vagyok,minden hónapban tesztelek
2012. dec. 26. 22:41
 6/8 anonim ***** válasza:
Azért mert hormonálisan még nem tudsz megtermékenyülni.Elméletileg aki 4-6 óránként még szoptat rendszeresen annak még van valamiféle védettsége a szoptatás miatt de ez sem törvényszerű.De a dokim mondta ezért merem írni.De mint említettem én is így estem teherbe a fiammal :)Peteérés van de a szoptatási hormontól nem tud megtermékenyülni.Valami ilyesmi.
2012. dec. 27. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Azaz mégis meg tud termékenyülni,ha te is igy estél teherbe... :) De hát ha van peteérés,és nem termékenyül meg,akkor 2hétre rá meg kellene jöjjön.Nem?Vagy akkor nekem mitől van ilyen sűrűn peteérésre utaló nyákom?Lehet csak készül a szervezet a pé-re?
2012. dec. 27. 13:41
 8/8 anonim ***** válasza:
Lehet!Az a lényeg ha nem szeretnétek most babát akkor vigyázzatok :)
2012. dec. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!