Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 5 hetes lányom oránkent...

5 hetes lányom oránkent szopizna. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
már legalább egy hete igy van, eloszor csak esténként, késobb már nappal is igy. van, hogy egy orát is elnyammog, én turelmese megvarom, bufi, aztán 1ora mulva kezdjuk elolrol. Azt hittem, kevés a tejem, de ma pl lefejtem 150 ml-t, (hogy lassam, megis mennyi van), meg is itta, elaludt, majd kb egy ora mulva ujra keresett, és csak szopizni akart, és igy tovabb. tudom, hogy ez a dolgom, de már teljesen kivagyok...mitol lehet ez? mit tehetnék, hogy jobb legyen? van egy nagyfiam is, rá már szinte semmi erom nem jut.....
2013. jan. 2. 18:03
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Lehet növekedési ugrás, de lehet a közelségedet igényli


próbáltad esetleg magadra kötni?

2013. jan. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Valóban, növekedési ugrás is lehet, de az is(vagy mindkettő együtt), hogy simán "csak" Rád vágyik, mindkettő teljesen normális egy újszülöttnél.

Próbáld ki a hordozást, azzal a testközelséget megkaphatná, Te pedig két szabad kezet, és lehetőséget a naggyal játszani, foglalkozni:). Sőt, ha kendőben is meg tudod szoptatni, még szabadabb vagy:).

2013. jan. 3. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
azota rájottem - kevés a tej, vagy nem tudja kiszívni a pici, mert ahogy fejem, látni, h akadozik, néha jon, néha nem, napszaktol is fugg, hgy mennyi...azota fejem, ált. egész jol osszejon, még fagyasztoba is jutott, a baba megkapja uvegbol, és végre jollakik:)) és foleg, el tud aludni (eddig nem nagyon aludt)... koszi a segítségeteket:)
2013. jan. 21. 22:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!