Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ti milyen mellbimbóvédőt...

Ti milyen mellbimbóvédőt használtok, (Persze ha használtok), és minden szopinál vagy néha nélküle szoptattok?

Figyelt kérdés
2013. jan. 3. 13:53
 1/10 anonim ***** válasza:

Medela 24mm-es.Minden szopinál kell használnom, mert e nálkül nem igazán tudja bekapni a bimbómat 5 hetes fiam.

Első fiamnál fél évig használtam, aztán a nélkül is szoptattam még 17 hónapos koráig,remélem most is sikerül majd leszokni mikor picit nagyobb és erősebb lesz.

2013. jan. 3. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Én nem tudtam nélküle szoptatni, mert kislányom egyszerűen nem érezte a mellbimbómat bármit is csináltam (tény, hogy nagyon pici mellbimbóim vannak)...

Úgyhogy minden szopinál használtam, Aventes volt. S nem panaszkodom, jó volt, nekem nagy segítség volt.

De amúgy azt mondják, hogy ha tudsz anélkül szoptass.

2013. jan. 3. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
nekem sem tudja bekapni mert olyan kicsi az udvara meg lapos.:(
2013. jan. 3. 13:57
 4/10 anonim ***** válasza:

Első vagyok, szerintem ne csinálj nagy lelki kérdést ebből.

Első fiamnál totál frusztrált voltam, hogy nem tudtam nélküle szoptatni.Aztán beletörődtem.Mikor fél éves volt egyszer csak úgy megpróbáltam nélküle és akkor már szépen ment neki, és még sokáig szoptattam.

Most eleve úgy készültem a 2. babánál, hogy azt is vittem a kórházba biztos ami biztos alapon.És nem érdekel, hogy vele szoptatok, a lényeg hogy anyatejet kap és nem kel külön lefejnem, hanem ez segít, hogy kiszívja.

Nem tudom mekkora a babád, de ne idegeskedj, nem lesz semmi baj abból, hogy nem közvetlen a melledet kapja be:)

2013. jan. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én is az Aventeset használtam, mert 2 naposan véresre szívta a mellbimbóm. A kórházba mondták, hogy szóljak a férjemnek, hogy vegyen és hozzon be. Ha tudod nélküle szopiztatni a babát akkor inkább ne szoktasd rá, de ha nem akkor használd. Csak figyelj, hogy mindig legyen nálatok akárhova is menntek, mert nélküle egy idő után az én kisfiam egyáltalán nem szopizott.
2013. jan. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szia! Tényleg ne legyen miatta lelkiismeret furdalásod. Örülj, hogy azzal legalább megy a szopi. Az én kisfiam a kezdetektől azzal szopizott, pedig azt nem mondanám hogy pici volt a mellbimbó vagy valami. No a lényeg a lényeg, hogy azzal szopizott nagyon ügyesen egy éves koráig aminek én nagyon-nagyon örültem. Talán tényleg az a hátránya, hogy vinni kellett mindenhova, ha úgy mentünk, de a fene bánja, ha ez az ára, hogy tudjon anyatejet enni. :) Én egy percig sem bántam. Jó babázást!
2013. jan. 3. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ja azt elfelejtettem, hogy én is Avent-t használtam, és teljesen megvoltam vele elégedve.
2013. jan. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Aventeset használtam az elején, de amikor már ügyesen bekapta csak az első pár kortyhoz tettem fel, hogy "kihúzza" a cicibimbómat, aztán gyorsan levettem és simán be tudta kapni, így ha jól emlékszem 1 hónapig használtuk minden alkalommal, utána 1-2 hétig csak az elején és utána teljesen elhagytuk. Próbáld meg így is!
2013. jan. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekem is nagyon pici, lapos mellbimbóim vannak, ezért minden szopihoz kell (11 hónapja szoptatok)


Medela a legjobb szerintem, utána Avent jön a sorban. Próbáltuk a MAM-ot is, az nem jött be.


Bimbókiemelőt próbáltad? Nekem mondjuk nem segített, de sokak problémáját megoldja!

2013. jan. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Egyébként tényleg ne frusztráljon a dolog, Téged sem zavar az evőeszköz a táplálkozásban, igaz? :) :)
2013. jan. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!