Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » A lefagyasztott anyatejet...

A lefagyasztott anyatejet megissza a kisbaba magában, vagy felesleges fagyasztgatnom?

Figyelt kérdés
Mert mire jönne a hozzátáplálás már nem lesz jó a fagyasztóban lévő anyatej
2013. jan. 10. 17:40
 1/6 anonim ***** válasza:
nekem megissza, és a főzelékeihez is tettem belőle.
2013. jan. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Én is így jártam.Fejtem,mint a bolond,hogy majd jó lesz később (ha esetleg elapad,vagy akármi).Aztán sorra dobáltam ki,mert nem tudtam el/felhasználni.Mikor elkezdtük a hozzátáplálást,próbáltam ételébe keverni,de úgy egyáltalán nem ette meg a neki készített ételt.Így maradt a kuka. :(

De másnak bevált ez a módszer,nem tudom.

2013. jan. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
46%

Fél évig eláll a fagyasztóban..:)

Amúgy halál komolyan a németeknél bevett szokás, hogy az anyatejet a fürdővízbe öntik, selymesebb lesz tőle a bőr. Kipróbáltuk mi is néhányszor, és a maradék fagyott anyatejet is oda fogom önteni:)

2013. jan. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
3.! Én ilyet még soha nem hallottam, de a kislányomnak száraz a bőre, és semmi nem használ.. komolyan mondom, kifogom próbálni :D
2013. jan. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Harmadik vagyok, azelőtt én sem hallottam még, de apum unokatesójáék kint élnek, és ő mondta nekem. :)

Egy próbát megér, hátha használ!

2013. jan. 10. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem amikor az elején szét volt repedve a cicim, azt mondták kenegessem anyatejjel mert nagyon hamar rendbehozza. Így is lett. Azóta ha a kisfiamon kipattogzik valamitől, azt is azzal kenem és nagyon hamar elmúlik. Így el tudom hinni hogy fürdővízben is van valami haszna.

Egyébként fél évig simán eláll ha nincs leolvasztva a hűtő, hátul van és nem pakolgatja az ember ki-be állandóan mert mondjuk keres valamit.

2013. jan. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!