Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Tubuláris (cső) mellem van,...

Tubuláris (cső) mellem van, és terhes vagyok. Igaz hogy nem fogok tudni szoptatni?

Figyelt kérdés
Teljesen el vagyok keseredve,pár napja láttam egy műsort amiben egy hölgynek csőmelle volt,és mondta hogy nem tudott szoptatni :'(
2013. jan. 13. 23:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Hat egy műsor miatt nem kellene. Attól, hogy neki nem ment, neked meg sikerülhet.
2013. jan. 14. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nem a mell alakjától vagy méretétől függ, h tudsz-e szoptatni, hanem hogy mennyit teszed mellre a babádat és ő mennyit ingerli a hormonképződésed :) ne aggódj, nekem szinte nincs is mellem, mégis 20 hónapig szoptattam
2013. jan. 14. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A mirigyállományodról tudsz valamit?

Annyiból jogos az aggodalmad, hogy ez a mell"deformitás" sokszor ár együtt csökkent mirigy- állománnyal de sok esetben ez "csak" formai "hiba".

Nekem is ilyen a mellem, 27 hónapja szoptatok:).

2013. jan. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 xStefix ***** válasza:
64%
Ööö, az milyen?
2013. jan. 14. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Elkeseredésre nincs semmi okod. Fogsz tudni szoptatni, ha akarsz. Azt azonban tudnod kell, hogy igen, ennél a mellformánál előfordulhat, hogy nem elég a babának a tejed. De ez koránt sem biztos, a mirigyállomány mértékétől függ. Mekkora a melled alapterülete, milyen nagy a két melled közötti terület?

Amikor az első babámat vártam, én más okból gondoltam úgy, hogy én soha nem fogok tudni szoptatni. (70/A-s befelé forduló bimbókkal.)A fiamat 2 évig szoptattam, egy évig adtam anyatejet rászoruló babáknak, most a lányom 11 hónapos, még szopik, és most is anyatej leadó vagyok.

2013. jan. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! 70/A-s a mellem a kettő közötti terület 10-15 cm. A mirigyállományról nem nagyon tudok mit mondani.
2013. jan. 14. 23:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!