Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hogyan készítitek a rántott...

Hogyan készítitek a rántott levest, szoptatós anyukák?

Figyelt kérdés
Nektek beindította a tejtermelést? Milyen időnként eszitek?
2013. jan. 16. 09:43
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát ahogy szokták az az hogy zsiradékon pattogtatod egy pár percig az egész köményt aztán lehúzod a tüzről mehet rá a liszt szórat és piros paprika és kb. két liter víz. ezt felforralod és megfőzöd 20 percig.


burgonyát fokhagymát egész vöröshagymát is szoktam bele tenni sőt piritott kenyérkockát.


én nem ettem de ez a férjem kedvence elég gyakran készítem.

2013. jan. 16. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

korán küldtem el a választ még annyit füznék hozzá hogy ha nem főzöl bele burgonyát akkor tálalás elött leszüröm és csak a levet fogyasztjuk kenyérkockával .


ami jót tesz a szoptatásnak az a magabiztosság a nyugalom és bármilyen folyadék ami nem vízhajtó hatású. nem szénsavas nem tea nem kávé . lehet tej gyümölcslé sör .


személy szerint én a grapefruitos borsodiért tudtam ölni kismamaként amikor szoptattam és a dinnyétől volt még sok tejem. ezutóbbi most elérhetetlen sajnos.

2013. jan. 16. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nálam nem volt semmi hatása, de azért eszem, mert szeretem: zsiradékon kicsit lepirítom a lisztet, rá a pirospaprika, felöntöm vízzel, füszerezem (kömény, só, bors), forrás után még főzöm egy kicsit és kész. Fokhagymás pirított kenyérkockákkal eszem.
2013. jan. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat

Azért tettem fel a kérdést úgy hogy szoptatós anyukák,mert nem voltam benne biztos,hogy a kömény,ill. a fokhagyma megengedett-e. Én tojással szoktam enni, az engedett-e? elég hasfájós a babám,ezért is kérdezem.

2013. jan. 17. 11:27
 5/5 anonim ***** válasza:

a köménytől lesz szoptatós-leves, annak van tejserkentő hatása. de van olyan baba akinek attól fáj a hasa. Én pl a köményt tartalmazó "szoptatós tea"-t hagytam abba, mert már másra nem tudtam gondolni, hogy mitől fáj annyira az a pocak. Ki kell próbálni, hogy a te babádnak mi nem jó. Az enyémnek szinte mindegy volt, milyen "diétásan" étkezek, mindig fájt a hasa. Idővel, lassan kinövik majd.

4 hós baba anyukája

2013. jan. 17. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!