Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hogyan készítitek el sütőben...

Hogyan készítitek el sütőben a rántott húst, nem lesz száraz?

Figyelt kérdés
2012. okt. 13. 17:29
 1/4 anonim ***** válasza:

olajjal kikent sütőpapírt teszek alá,a húsokra is teszek egy-egy csepp olajat szétlocsolva.

lassú lángon kell sütni, az elején lefóliázva, majd kb 10 perc múlva fólia nélkül sütni.

megjegyzem, olyan soha nem lesz, mint a zsírban kisütött rántotthús.

ez a módszer a nagyon szigorúan fogyózóknak jön jól, de hát fogyóban az egész élet egy megalkuvás a helyzettel...

2012. okt. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
sütőben nem tanácsos mert teljesen kiszárad a hús, inkább olajsütőbe vagy csak egy magasabb falú edényben bő olajban süsd ki, az a legegyszerűbb.. mellesleg szakács vagyok, ezért adom ezt a tanácsot, sütőben inkább a töltelékes hús ami istenien finom
2012. okt. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én csirkecombbal tudom ajánlani. A tojáshoz kell olajat keverni, és úgy panírozni liszttel, tojással és zsemlemorzsával. Én a tepsit is nagyon vékonyan kikenem, és úgy sütöm. Nekem százszor jobban ízlik, mint a zsírban sült.
2012. okt. 14. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Magam is azt tapasztaltam, hogy zsírban (és nem olajban) az igazi. De csirkecombbal érdemes kipróbálnod ezt is, ha nem ragaszkodsz a rántott változathoz: a húst, akár kicsontozod, akár nem, sózd be jó alaposan, majd forgasd meg paprikás lisztben. Tedd rá sütörácsra, alá pedig, egy lyukkal lejjebb, egy tepsiben tégy vizet. Garantáltan fogyókúrás, és nem is szárad ki, mert a víz párolódik alatta.
2012. okt. 15. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!