Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ti hogyan készititek el a...

Ti hogyan készititek el a rántott sajtot?

Figyelt kérdés
2013. jan. 5. 14:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Dupla panír, és nem túl forró, éppen hogy gyöngyöző olajban sütöm, ami ellepi a sajtot, fedő alatt, nem túl sötétre, majd konyhai papírtörlővel leitatom a felesleges olajat, és lehetőleg azonnal tálalom.
2013. jan. 5. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Én Edami sajtból szoktam, az nem olvad meg annyi hamar. Kb 1 centi vastagra vágom.


Mielőtt elkezdem panírozni, hideg tejbe mártom. A panír az dupla: liszt, tojás, zsemlemorzsa, tojás, zsemlemorzsa.


Forró olajban, rövid ideig sütöm. Nem szurkálom, lapáttal fordítom.

2013. jan. 5. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
én nem szeretem, ha vastag a panírt, és szerintem amúgy is a tojás tartja meg, hogy ne folyjon ki, úgyhogy én így szoktam: liszt-tojás-liszt-tojás-zsemlemorzsa. forró olajba teszem óvatosan. ritkán folyik ki, trappistával szoktam csinálni.
2013. jan. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Szintén duplapanír, de a tojásba teszek egy kis tejfölt is, hogy ne legyen annyira kemény a prézli. a sütés előtt kb fél órára fagyasztóba teszem.

aztán forró zsírban böködés nélkül világosbarnára sütöm, csipesszel forgatom.

nem állítom, hogy még sosem folyott ki, de azért legtöbbször jól sikerül. sajttól is függ.

2013. jan. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is duplapanír,viszont én fritőzbe csinálom legforróbb fokozaton belerakom, és amint kész a panír ki is veszem így belülről folyós,kivűlről ropogós mégse folyik ki sehol. Majd papírtőrlőn leitatom.
2013. jan. 5. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 doboszoli ***** válasza:
100%
Gyakorlatilag az összes fent leírt dolgot elkövettem már, a sikeres sütések aránya, úgy 50%.
2013. jan. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is ezeket szoktam elkövetni, de nem nagyon sikerült még így sem, úgyhogy áttértem a rántani való sajtra. Azt egyszer panírozom, beteszem a fagyasztóba (biztos, ami biztos), másnap sütöm.
2013. jan. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
kibattyogok a konyhába, és amikor anyu nem figyel, HUSS, lerántom az asztalról és elszaladok ;)
2013. jan. 10. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!