Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ha nekem már terhes a szoptatá...

Ha nekem már terhes a szoptatás, egyfolytában harapdál a lányom, önzőség 13 hósan elválasztani?

Figyelt kérdés
ő nagyon igényli még, de iszonyatosan fáj amit művel... és így esténként sem tudtunk elmenni még sehová, mert nem tudja más megszoptatni...
2013. jan. 18. 15:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem csak a meghitt osszebujast igenyli.A 13 honap nagyon szep, szerintem ha nagyon fokozatosan levalasztod,nem lesz semmi gond. Hanydzor szopizik meg?
2013. jan. 18. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem önzőség.

A szoptatás addig a legjobb, amíg mindenkinek jó.

Az nem igaz, hogy nincs szüksége rá, természetesen nem lesz baja ha abbahagyjátok, de az immunanyagok, egyéb pozitív "tartalmai" ugyanúgy jót tesznek a gyermeknek ennyi idősen is mint ez előtt.

Ha tehát van benned halandóság arra, hogy maradjon a szoptatás, és de megszűntesd "amit művel", akkor én adnék még egy esélyt. DE nem leszel rossz attól ha elhagyjátok:)!

Mit művel egyébként?

2013. jan. 18. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Második vagyok.

Ha nagyon szeretnél már este kimozdulni a pároddal, ami teljesen érthető:), akkor erre is lehet más megoldást találni, a szoptatás megmaradása mellett is:). Persze csak akkor, ha szeretnéd megtartani a szoptatást, megváltozott módon(nem úgy, ahogy most Neked kellemetlen).

2013. jan. 18. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 gabszem ***** válasza:
fokozatosan válaszd el
2013. jan. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem önzőség. Ha valakinek már kellemetlen, tenni kell ellene. Biztosan csak a közelség hiányzik neki.
2013. jan. 18. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam is folyton harap. Én úgy vagyok vele, 1éves koráig szoptatni akarom, ha addigra nem "tanul meg viselkedni", akkor elválasztom, mert folyton sebes a mellem. Szóval szerintem nem önzőség!!!!
2013. jan. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ezt mindenki maga donti el. Van, aki 9 hosan is elvalasztja a babat, pedig nem harapja.

Nalunk valamikor 1 eves kora kornyeken volt, hogy elkezdett harapdalni es neha nagyon fajt mar. De valahogy par honap utan abbahagyta es ismet jo volt, ugyhogy en 22 honaposan valasztottam el.

2013. jan. 18. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a választ
2013. jan. 19. 18:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!