Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Baj ha el akarom választani...

Baj ha el akarom választani (végleg) a 13hónapos babámat? Már csak reggel és néha este szopik. De ha nem kínálom meg nem is foglalkozna a szopival. Rosszul csinálom ha elválasztom?

Figyelt kérdés
2009. aug. 30. 21:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
65%
Már miért csinálnád rosszul? Szerintem 1 éves koráig elég ha szopizik a baba. Én 10 hósan választottam el.
2009. aug. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
56%
Mert biztos fél, hogy jönnek a tökéletes anyukák és leszólják, hogy nem csak a gyerekére gondol... Semmi baj, annak is egészséges, boldog gyereke lehet aki csak 1-2-3 hónapig tud (vagy akar mert az is az ő dolga) szoptatni.
2009. aug. 30. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
51%
Igazad van kedves másokik feltüntek a "tökéletes anyukák". Le is pontoztak:)) De kit érdekel!!!????
2009. aug. 31. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
57%

Csak egy okot mondok amiért ne.

Jön az ösz ,tél a betegségek ideje,nagyon jó ha ilyenkor szopik a babád.

Amit kevesen tudnak 1 éves kor után a tej ellenanyag tartalma nő,alkalmazkodva hogy a kis totyogó mindent a szájába vesz.

Nő a kalóriaértéke is.


18 hónapja szoptató nem tökéletes anyuka.

2009. aug. 31. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
86%
Nyugodtan elválaszthatod, főleg ha már nem is nagyon érdekli. Bőven megkapta már az ellenanyagokat, ezután a gyümikből és a főzelékekből fogja felvenni a vitaminokat. Őrülj, és légy büszke hogy ilyen ilyen sokáig tudtad szoptatni. Én megértelek ha nem akarod évekig. Sőt le lehet pontozni, de nekem egy kicsit már visszataszító és morbid, aki évekig szoptatja a gyerekét. Elég furán néz ki egy 2-3 éves gyerek ahogy az anyja csöcsén lóg. Én is szeretném max 1 évig szoptatni, de biztos nem évekig.
2009. szept. 1. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
52%
2009. szept. 1. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
63%
a volt szomszédom a 7 éves fiát szoptatta még mert a gyerek akkor nyugodott csak meg.és még mindig colt teje.na ehez mit szóltok??
2009. szept. 1. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
52%
11.55-ös vok. Az lll. ligától a hajam égnek áll, én is követtem a tanácsaikat, és megbolondultam az igény szerinti szoptátástól. Ők már túl fanatikusak, és miattuk szorong sok kismama mert ez a szoptatás szajkózás amit ők csinálnak, az már hisztéria szinten áll. Az egyszerűbb népek, meg dédanyáink azért szoptattak olyan sokáig, mert nem nagyon volt más táplálék, amit adhattak volna a gyereknek.
2009. szept. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
51%

Én hálás vagyok az lll-nek.Ha ők nem lennének nem tudtam volna szoptatni.

Az elválasztást mindig az anya dönti el hogy mikor akarja.

Sokszor nagy a nyomás ,miért nem választja el 1 éves gyermekét.

3 gyermekem van és nagyon szeretek szoptatni.Ha a kicsi igényli akár 3 éves koráig is szoptatom.

2009. szept. 2. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
50%
Megjöttek a nagy OKOS anyukák,akiknek még lehet hogy gyerekük sincs.
2009. szept. 2. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!