Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Csuklás megszüntetésére...

Erus76 kérdése:

Csuklás megszüntetésére valami jó módszer?

Figyelt kérdés
2 hetes a manócskám, sűrűn csuklik, ráadásul ilyenkor fel is ébred, valamint sokszor vissza is bukja a tejcit. Válaszokat köszönöm!
2013. jan. 21. 10:57
 1/9 anonim ***** válasza:
A kíméletes mód a sírás, a drasztikusabb egy csepp citromlé. Nálunk ez a kettő hozott sikert. Pici korban a sírással múlt el, nagyobb korában az egy csepp citromlé segített.
2013. jan. 21. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem is az a tuti, mindig beváló módszerem. Vagy megnyalatni vele egy félbevágott citromot, vagy egy csepp citromlé a nyelvre.
2013. jan. 21. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Vagy a cumijára citromlé.
2013. jan. 21. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2013. jan. 21. 11:10
 5/9 eszo ***** válasza:
nekem azt tanácsolták,h tegyem vissza cicire olyankor, és iszik pár kortyot akkor el is múlik.be szokott válni, kivéve,ha éppen előtte lakott jól..akkor megvárjuk míg elmúlik magától..általában 1-2 perc. nekem azt mondták,h citromlével ne kínozzam szegényemet!
2013. jan. 21. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
én visszateszem pár korty erejéig cicire, be is szokott válni
2013. jan. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nehogy két hetes gyerek szájába citromlét csepegtess. Én vissza szoktam rakni a cicire, ahogy az előzők is írták, nálunk beválik. Egyébként a lányom napi 5x csuklik.
2013. jan. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem eszedbe ne jusson citromlét adni neki! Nekem is sokat csuklott a kislányom már a pocakomban is. Mikor megszületett akkor is, a védőnőm azt mondta, hogy ez csak minket zavar ő észre sem veszi... Ha már nagyon zavar akkor adj neki egy kis cicit vagy vizet esetleg teát. Egyébként ahogy nő egyre kevesebbet csuklik majd
2013. jan. 21. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Marcell 10.6 válasza:
A citromlé a leghatásosabb!
2013. jún. 23. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!