Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » MIt tegyek, hogy a pici fiam...

MIt tegyek, hogy a pici fiam ne aludjon bele a szopizasba? Allandoan bele alszik es igy nem tud nyugisan aludni, CSIPKEDES NEM JON BE!

Figyelt kérdés

2013. jan. 29. 14:15
 1/4 krisztivan ***** válasza:
Nem tudom mennyire jó,de a kórházban azt tanácsolták ilyenkor,hogy ne fektessük szopizás közben hanem "álljon"a baba.Nem annyira kényelmes póz.
2013. jan. 29. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

mennyi idős a babád?

ha elalszik szopi közben, mit csinálsz? leteszed? akkor úgy marad vagy felébred? mennyi időt vársz azelalvásától, mire kiveszed a mellet a szájából?


nálam az vált be, hogy vártam, míg saját maga elengedi a vákuumot és mélyalvásba kerül, kb 5-10 perc volt és akkor le tudtam úgy tenni, hogy nem ébredt rá fel

2013. jan. 29. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
2 hetes a fiam, belealszik leteszem, aztan kb 5 poerc es megebred es ez igy megy 3 oran keresztul vagy tobb -kevesebb...
2013. jan. 29. 15:28
 4/4 anonim ***** válasza:
Idővel, ahogy nő jobb lesz. Én a lábát, combját maszíroztam mindig (persze nem folyamatosan, csak mikor lecsukta a szemét), illetve volt hogy már arra sem reagált. Végső esetben a fejbúbját "vakirgáltam", kórházba mutatta egy csecsemős ezt a "fogást". Sajnos ezek csak ideig-óráig jók, egy egész szopit nem tudtam végigcsinálni. Idővel jobban éberebb! Most is még van hogy belealszik, elég most már ha nagylevegőt veszek, megemelem kicsit a fejét, kicsit ficánkolok és felébred már rá :) Most 4 hónapos a babám.
2013. jan. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!