Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Kb. két hete hagytam abba a...

Kb. két hete hagytam abba a szoptatást. Már nem fejem a mellem, mert nem telítődik, viszont, ha megnyomom, még mindig jön belőle. Ez mikor fog megszűnni?

Figyelt kérdés
2013. jan. 30. 17:50
 1/9 anonim ***** válasza:
79%
nekem zuhany előtt még hónapok múlva is jött ki belőle egy hangyányi.
2013. jan. 30. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
79%
Nekem még mindig jön belőle,pedig már fél éve nem szoptatok.
2013. jan. 30. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
79%
Honapokig! Ne szenvedj, menj el az orvoshos aki ad neked tablettat amitol megszunik a tejtermeles!
2013. jan. 30. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Utolsó! Köszi ezt az infót! Felkeresem a dokit!
2013. jan. 30. 18:12
 5/9 anonim ***** válasza:
79%
Még hónapokig normális, különösen, ha gyakran "teszteled" (nyomod meg így), mert akkor inger éri. Azt hiszem, hogy hivatalosan talán 2 év után szokták azt mondani, hogy ha még mindig jön, akkor nem árt, ha látja orvos, de akkor sem feltétlenül kóros.
2013. jan. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
az jó..mert nekem meg 2,5év után is ha megnyomtam a cicim jött belőle a tej,csak akkor szűnt meg amikor újra terhes lettem,na azóta meg ömlik, de most van aki kiszopizza :)
2013. jan. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én csak a kórházban tudtam szoptatni a lányom,ott apadt el az utolsó napra.Itthon is szenvedtem stb stb,de 1hónaposan feladtam és 2hónapos koráig kb heti 1x szopizott még ha rossz napja volt.Elkezdtem Azaliát szedni,de folyton véreztem,így abbahagytam december közepén.Utána meg is jött,de azóta semmi.Van még tejem nekem is,lehet ez a gond?Már 4 hónapos a lányom lassan.
2013. jan. 31. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
És,ha tesót szeretnénk ez nem befolyásolja? Gondolom magasabb a prolaktin szint...
2013. jan. 31. 09:18
 9/9 anonim ***** válasza:
nekem nem befolyásolta
2013. jan. 31. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!