Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Rágyújtottam szoptatás alatt,...

Rágyújtottam szoptatás alatt, meddig mellőzzem a szoptatást, hogy ne legyen már nikotin a tejemben?

Figyelt kérdés
Ne bántsatok kérlek érte, így is borzasztóan érzem magam. 16 hónapos a lányom még néha szopizik (1-2 alkalommal). Hosszú idő után kimozdultam ma este és elszívtam 3 szál cigit ... Nem is tudom hogy tehettem, itt ülök és csak nézek magam elé, hogy megálltam 2 éven át és most ezt tettem. Van rá remény, hogy ha lefejem a tejet 1-2 napig akkor 1-2 nap múlva már nem lesz benne? Kérlek segítsetek! Tudom, rossz anya voltam, hogy nem álltam meg érte ... De már nem tudom visszafordítani.
2012. dec. 29. 22:47
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
69%
Nem vagy rossz anya.ilyet ne mondj,az nem itt kezdődik.a kérdésedre nem tudok választ adni de ne mondj ilyet ez nem a világ vége.:)
2012. dec. 29. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
De az! Itt fekszik a kislányom mellettem és borzasztóan érzem magam, hogy nem fogom tudni odaadni neki a cicit mikor kérni fogja... Nagyon rosszul érzem magam.
2012. dec. 29. 22:54
 3/19 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem ha 2 évig nem gyújtottál rá, akkor nagyon nem vagy rossz anya!!! Mindenki eleshet egyszer! Viszont ha kétségbe esel, könnyebben esel el másodszor is! Szóval nyugodj meg, és kezdd újra! :)

De a kérdésedre sajnos én sem tudok válaszolni. :(

2012. dec. 29. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
70%
A kérdésedre én sem tudom a választ, de ha sok folyadékot iszol, hamarabb kitisztul a szervezeted!
2012. dec. 29. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
86%
A következő adagot fejd le, aztán utána már kaphatja a lányod a cicit. És ne stresszelj, mindenkinek jár a kikapcsolódás:D
2012. dec. 29. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
73%
Kérdésedre azt tudom írni, hogy nagyon sok baba felnő akinek cigarettázik az anyukája. Én ezt elitélem nagyon, de Te nem cigarettázol csak egy este megbotlottál.Tudod inni sem szabadna, de néha ez is előfordul. Szerintem nem lesz a lányodnak semmi baja,ha azt írod,hogy néha szopizik. Azon törd inkább a fejed,hogy ne szokjál vissza(
2012. dec. 29. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
84%

Semmi baj se lesz egyet fejjél le aztán szoptathatod tovább, most egyszer előfordult mi van akkor,ember vagy te is, nem gép. Miért ne lazíthattál volna egyszer végre.

Nekem is két kicsim van évek óta nem gyújtottam rá de ha eljutnék barátnőzni kicsit biztos hogy rágyújtanék egy olyan vékony cigire lehet alig szívnék bele, de csak a feeling kedvéért:))

2012. dec. 29. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Azt olvastam 48 óra alatt kiürül a szervezetből viszont én 3 cigit szívtam el ... Igazából mostanában sok a baj, nagyon sokszor voltam feszült, ideges éreztem mindig, hogy jól esne ha elszívnék egy szál cigit, de sosem tettem. És most "elbuktam". Nem önmarcangolás ez, tényleg ilyen bűntudatom van... Lehetséges az, hogy ha le is fejem a tejet még 1 hét múlva is benne lesz a nikotin? Én ettől félek ...
2012. dec. 29. 23:17
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Keress rá a neten, ha tudsz angolul. Sajnos a linkre nem emlékszem, már kb. 1 éve olvastam, de az volt a lényege, hogy 6 óra alatt ürül ki a nikotin a szervezetből (a cigi elszívását követően), de nem volt beleírva, hogy milyen nikotintartalmú, light vagy milyen cigi. Emiatt egy kicsit kétkedve is fogadtam a cikket. Nem brit tudósok a velvet.hu-ról, ennél azért komolyabb, szakmaibb cikk volt.
2012. dec. 29. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
65%

Szedjél omega 3-at, magnéziumot, kalciumot. A sok bajt nem oldja meg, viszont könnyebben fogod kezelni a dolgokat.

Szerintem ne gyújts rá többet, azt a gyermeket fel is kell nevelni!


És holnap este már szoptathatsz simán :)

2012. dec. 30. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!