Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » A babám nem szopcsizik, de...

A babám nem szopcsizik, de már fejni sincs kedvem. Ettől rossz vagyok?

Figyelt kérdés
Már több mint 11 hete fejek és nagyon kezd elegem lenni, és feleslegesnek tartom. Sajnos a tejem minősége és mennyisége is csökken, egyre többet kell tápszerrel pótolni. Tudom az anyatej a legjobb, de belefáradtam.
2009. szept. 3. 16:48
 1/5 anonim ***** válasza:
23%
Hát ha nincs kedved fejcsizni a szopcsi helyett, akkor ne fejcsizz. És akkor majd szupcsi tápcsival pótolod. A te gyereked, neked kell eldönteni.
2009. szept. 3. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ismerem az érzést, nálunk ugyanez volt. Császárral szültem, eleve későn 1,5 hét múlva lett tejem. Addig persze tápszer cumisüvegből, amit jól megszokott. 3 hónapig tudtam szoptatni, de akkor sem szívott rendesen mindig pótlást kellett adni. Aztán egyszer csak úgy döntött az én poronytom hogy befejezte a szopizást. Akkor én is fejtem naponta többször, de már a tököm tele volt az egésszel. Elfogyott a türelemem, időm se nagyon volt rá... így az is elmaradt szépen, na meg a tej is egyre jobban csökkent. Persze mikor a párom rájött jól kiosztott hogy ha vmi baja lesz ettől a gyereknek mert nem kap tejet életem végéig hallgatni fogom hogy rossz anya vagyok. Na akkor bekattantam én is kiosztottam hogy az anyatej nem védi meg a gyereket az ő dohányfüstjétől - könyörögtem hogy szokjon le, még mindig cigizik az anyjával együtt akivel együttlakunk -, meg a szaros macskától (nagyon öreg, naponta többször hány, fosik, pisil de nem az alomban...). Úgy döntöttem hogy nem vagyok rossz anya, amit tudok mindent megteszek, nem éhezik, mindig jó kedvú, mosolygós, jó alvó, nem félős, elvan egyedül ha kell... szóval csupa jót tudok csak mondani. Ezt ki hozta össze ha nem én?? Szóval igenis jó anya vagyok, és biztos vagyok benne hogy te is, és ne hagyd hogy mások befolyásoljanak!!!
2009. szept. 3. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! Bár én is a párom és a nagyik reakciójától tartok a leginkább. Nem tudják átérezni, hogy mit élek át legbelül.
2009. szept. 3. 17:01
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Ettöl nem lesz senki rossz anya. Egyetlen dologra figyelj (azon kívűl, hogy a bendő tele legyen), hogy nehogy bekeményedjen a melled, a barátnőmet most műtötték vele. Császározták, a korházban cumihoz szokott a baba, nem szopizot rendesen, a fejés nehezen ment, illetve kevés teje volt! Párnap alatt belázasodott és a vége korház lett!

Vigyázz magatokra, jó babázást

2009. szept. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ne legyen lelkiismeret-furdalásod! A kezdő immunvédelmet már megkapta, a szeretet meg ezután is meg fogja! :)

Amit tettél eddig, az is elismerésre méltó! legtöbben sokkal hamarabb feladják...

2009. szept. 3. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!