Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ha szopizás után, úgy érzem...

Ha szopizás után, úgy érzem még maradt egy kevéske tej (ez általában éjszaka és reggel van), akkor azt kifejjem, vagy nem fontos?

Figyelt kérdés
Igazándiból amikor ilyenkor fejtem,tényleg minimális maradt benne,ezért hagytam abba.a lányom 8 heets
2009. szept. 4. 06:18
 1/4 anonim ***** válasza:

én nem fejtem soha szopi után, semmi baja nem lett a mellemmnek, tejem van bőven - 5 hós a babám, csak anyatejes (8,7 kg :))

akkor fejjél belőle, ha nagyon kőkemény és feszül, mert begyulladhat

2009. szept. 4. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem 6 hónapos a lányom, mostanában ki szoktam megint fejni,összegyűjtöm, mivel elkezdtem kóstoltatni, hozzá szoktam keverni a gyümölcshöz.
2009. szept. 4. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

előző

Egyébként csak az első 6 hétben fejtem, van még belőle a fagyasztóban, de azok túl nagy adagok, ezért fejek.

2009. szept. 4. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia


Nekem azt mondta a védőnő,hogy ha már szopizott a baba,és már jóllakott,de a ciciben még érzünk esetlegesen csomót,akkor kell csak fejni. Én is fejtem az elején kajcsi után,de aztán áttértünk az egyszer az egyik,másszor a másik ciciből való etetésre. Ezt is a védőnő mondta,hogy miért nem csinálom így..Aztán már egyáltalán nem fejtem... Nálunk ez bevált. Általában mindíg kiszívja rendesen az egész ciciből az összes tejcit..Van,hogy látom,hogy már csak cumizik,és látom,hogy azért még küszködik egy kicsit,mert kiköpi,és elkezd hisztizni....Na akkor azért odaadom a másik cicimet is neki,és akkor abból is eszik,nem is keveset. Aztán meg ha elég neki,úgyis abbahagyja az evést...Jót nyújtózik egyet,és már boldog is,hogy teli a pocija,és ezerrel mosolyog félálomban..:) Aztán meg én mellékesen mindíg ilyenkor azon aggódom,hogy a legközelebbi kajcsinál hogy lesz elegendő tejem neki,de általában mindíg újratermelődik.:) Szerencsére... :)


Úgyhogy szerintem,ha neked is így jó,és kényelmes,hogy már nem fejsz,akkor nem kell. Amúgy én,míg fejtem,nekem fájt is a mellbimbóm...De lehet,hogy túl erősre állítottam a gép szívóját,és azért fájt csak...Ki tudja..? Az a lényeg,hogy nekem így már jó,és nem fáj a cicim sem. :)


/Amúgy az én kiscsajom még csak 6 hetes,így lehet,hogy valaki esetleg tapasztaltabb a későbbiekre vonatkozóan../

2009. szept. 10. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!