Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 10hetes a babám, este 9-töl...

10hetes a babám, este 9-töl alszik reggel 6-7-ig. A védőnő szerint ez nem jó, azt mondta ebresszem fel ejszaka is hogy egyen. Halgassak a védőnőre?

Figyelt kérdés
Eddig 15-20-25dkg-okat hizott 1hét alatt, most 2het alatt 17dkg, talan a melegtől.
2009. aug. 1. 23:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy ébresszük fel a gyereket éjjel!!!!

Ez ütődött ez a védőnő????

(Én pont ezért nem tartom a kapcsolatot a védőnővel!!)


Ha a baba éhes, felébred magától.

Ha tele van a poci, akkor alszik szépen.

2009. aug. 1. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

én nem kelteném fel.

L.38+1

2009. aug. 2. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
föl ne keltsd!Hagyad csak szépen aludni!ha éhes a picur ugyis felkel!Örülj neki,h ilyen szinten végig alussza az éjszakát!az,h kevesebbet eszik a melegnek tudható be,hisz mi felnöttek is kevesebbet eszünk ilyenkor
2009. aug. 2. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Az én fiam már a kórházban is csak hajnal háromkor kelt fel enni. Nem volt még két hónapos és este 9-től reggel 7-8-ig aludt. Én a helyedben nem kelteném fel majd ha éhes lesz szól. Különben a védőnő is minden nap ugyanannyit eszik? Most éppen "éhezteti" magát(talán a meleg miatt), de figyeld meg nemsokára meg annyit eszik, hogy azt fogod kérdezni hova fér bele? Különben meg minek azt nézni mennyit hízik egy hét alatt, jó hogy nem naponta nézik! A havi tanácsadás mire van?Azért hogy megnézzék mennyit hízott egy hónap alatt, és nem egy hét alatt. Ilyennel nem kell foglalkozni! Sok boldogságot a Picurhoz!
2009. aug. 2. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Én nem kelteném fel.

Az én babám 6 hetes kora óta alszik este 8-tól reggel 7-ig. 10 hetesen már "nagy", nem kell ébresztgetni azért, hogy egyen. (Szerintem.)

Üdv!

2009. aug. 2. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek.
2009. aug. 2. 17:57
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem is mondta a védőnő hogy amíg nem éri el az 5 kilót,addig szopjon éjszaka.Hát én ezt nem mindig tartottam be.(nincs elég folyadéktartaléka)
2009. aug. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!