Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Linkelne nekem valaki újszülöt...

Linkelne nekem valaki újszülött avent cumisüveget?

Figyelt kérdés
Hallottam hogy van olyan amin annyira kicsi a lyuk, mintha anyamellből szívná, de sajnos nem találtam meg melyik az. A brendonban sok cumit találtam, de nem tudtam eldönteni melyik.
2013. febr. 5. 16:22
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]


Ez az újszülött cumi.

2013. febr. 5. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 xStefix ***** válasza:
100%

mintha anyamellből szívná


Nem létezik ilyen sajnos.

2013. febr. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem akarlak elkeseríteni de tényleg nem lehet összehasonlítani az anyamellet és a cumit.

Én is ilyen buzgó voltam és a fiamnak a legjobbat kerestem.

4(!) féle cumisüveget vettem neki ( köztük van Avent-os és a MAM selyemszívókás is) egyik sem vált be mert nem tudott egyikkel sem rendesen enni, folyt a tej mindenhova mellé csak a szájába nem maradt meg.

Nagy nehezen rátaláltam egy teljesen hétköznapi sima cumira. Már szinte sírva kértem az eladót hogy nekem meg se próbáljon "mellformát utánzó" cumit eladni mert az egész egy nagy kalap sz..

Na, ez a normális cumi nagyon bevált.

És próbálkozunk a szopizással is több-kevesebb sikerrel.


Újszülöttnek egyébként is olyan cumit kell választanod ami 1 cseppes, ezen van a legkisebb lyuk.

2013. febr. 6. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
megvettük s bevállt :)
2013. febr. 6. 18:01
 5/5 xStefix ***** válasza:
85%
Nem szopizik a babád?
2013. febr. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!