Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 6-7 hónapos 1. babás anyukák,...

6-7 hónapos 1. babás anyukák, akik szoptattok, nem beszélgetünk?

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok ti mit , hogyan csináltok, fejlesztése babának, táplálás, cicizés, játékok... miket csináltok a szabadidőtökben?

Lesz-e bölcsi?

mennyit sétáltok, beszélgettek- e más anyukákkal...

egyszóval minden érdekel :)))



2013. febr. 12. 13:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia, az én lányom 1 hét múlva lesz 7 hónapos! Beszélgethetünk!:)))
2013. febr. 12. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
akár itt is lehet irj nyugodtan :) mit csinálsz a szabadidődben már ha van olyan mert az én kicsi fiam most kezdett 2-3 hete hemperegni mászás helyett és iszonyat mozgékony :) ha alszik is max fél órákat akkor is figyelnem kell mert össze vissza tekereg a kiságyában mindig olyan lehetetlen helyzetekbe borul hogy hisztizik ha neki nem jó :)
2013. febr. 12. 17:15
 3/7 anonim ***** válasza:
A szabadidő nálam is hiánycikk, 2x,max 3x alszik a kislányom napközben. Ilyenkor vagy takarítok vagy leülök a gép elé, hogy kicsit kikapcsolódjak!:-) Szerencsére éjjel max egyszer kel! Próbálgatja a kúszást,de körbe jobban halad mint előre!:-D A Te kisfiad mennyi idős pontosan?
2013. febr. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ja, és az ágyas szitu nálunk is van, hihetetlenek!:-D
2013. febr. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

11 nap múlva lesz 7 hónapos :)

rendkívül igényes baba, ha kimegyek a képből egyből váááá :) de ha lerakom a mi ágyunkra jól körbe párnázva és játékokkal elhalmozva no meg persze bekapcsolva az egyik mese csatorna akkor elvan...kb 10 percig :) na akkor van nekem is szabad időm:)

2013. febr. 13. 09:20
 6/7 anonim ***** válasza:
Írok privátba ha lesz egy kis időm,remélem nem baj,előző hozzászólásokat én írtam! Addig is szép napot!:-)
2013. febr. 13. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
okés:)
2013. febr. 13. 12:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!