Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Energiaital szoptatás alatt?

Energiaital szoptatás alatt?

Figyelt kérdés
Nem kávézom, de szükségem van valamilyen koffeinforrásra (a cola gyenge).
2013. febr. 21. 22:04
 1/7 anonim ***** válasza:
hasfájós lehet tőle a baba!
2013. febr. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 frászkarikaborsó ***** válasza:

erős fekete tea? nem koffein, de a hatása ugyanaz. Ha nem vagy hozzászokva, még jobb is :)

vagy létezik kávétabletta, szerintem az is jobb mint az energiaital.

2013. febr. 21. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Rá van írva a dobozra, hogy terhes és szoptató anyáknak nem javasolt!
2013. febr. 22. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Rosszabb, mintha meginnál egy csésze kávét!! Tilos, energiaitalt inni terhesség és szoptatás alatt.
2013. febr. 22. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én a 13-ik héten járok, és nekem a fogadott dokim ajánlotta, (bár én kérdeztem elsőnek) hogy ha megkívánom, nyugodt szívvel ihatok egyet, semmi baja nem lesz ennyi mennyiségtől a picinek. :) A kávétól savasodok, de nem egy dobozzal iszok meg, csak a felét iszom meg, felesbe a párommal, így legalább van erőm, és nem vagyok savas sem. Szoptatás alatt lehet hogy már más a helyzet..

de terhesség alatt egyénfüggő.


Egy alacsony vérnyomással rendelkező kismama.

2013. febr. 22. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 sumergo ***** válasza:
Köztudott, hogy az energiaital nagyon egészségtelen felnőttnek is. Eszembe se jutott volna terhesen, vagy szoptatás alatt ilyet inni, mondjuk én az ízét is utálom.
2013. febr. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én ittam 1-et egyik nap aztán 2nap múlva egy felet. Este meg ordított a pici a hasa miatt. Akkor az energia ital miatt volt...
2015. szept. 29. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!