Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Naponta még hányszor szopizik...

Naponta még hányszor szopizik 1-1,5 éves gyermeked?

Figyelt kérdés

2013. febr. 19. 13:37
 1/9 anonim ***** válasza:

Az én 15 hós kisfiam még elég sokat, keveset is eszik emiatt. Eszik mindenfélét (pl. ma egy kevés véres hurkát krumplipürével, villával összetörve), csak kis mennyiségeket. Néha kicsit aggaszt is ez a dolog, de úgy vagyok vele, hogy ez legalább immun erősítő neki, ráér még a sok szemetet enni.

Éjjel is sokszor ébred, és akkor is cicin alszik vissza, szóval még jócskán szopizik.

2013. febr. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nyolcszor-kilencszer. 14 hónapos kislány.
2013. febr. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

az a nagyobbik lányom az cicifüggő volt,ugyhogy még ebben a korban is legalább napi 4szer.


a kisebbik meg reggel este szokott.


midegyiket 20 hónapos kora körül választottam el.

2013. febr. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
26%
Első válaszoló, érdekes a stílusod. Az én kisfiam nem szopizik már, 15 hónapos és képzeld, nem etetem "szeméttel."
2013. febr. 19. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
napi 4-szer, de ha rajta múlna még éjszaka is cicizne, de erről leszoktattam 1 éves kora után.
2013. febr. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
ja 17 hónapos most és kisfiú, előző voltam
2013. febr. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A sok "szemetet" arra értettem, hogy mikor megnézem pl. egy felvágottnak, virslinek, sajtnak, vagy bárminek a dobozán az összetevőket, inkább visszateszem a polcra :(.

Tudom, hogy én is azt eszem, meg a gyerek is előbb-utóbb azt fogja, csak olyan nehéz minőségi ételeket beszerezni, hogy ezért nem erőltetem, hogy mindenáron egyen, és ne szopizzon.

Nem bántani akarom azt akinek már régen szilárdat eszik a babája, csak úgy gondolom, hogy az anyatej egészségesebb ezeknél, így amíg lehet, addig sem a sok adalékanyagot tömöm belé.

Természetesen ha már nem lenne tejem, az enyém is biztosan azt enné.

2013. febr. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Már nem szopizik az 1 éves fiam. Eszik mindenféle finomságot! :)
2013. febr. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
A 14 hónapos lánykám naponta 3-5-ször szopizik. Éjszaka általában 1-szer felkel, de már nem minden nap. Reggeli ébredés után, délutáni alvás előtt (ebéd után kb. 1 órával), és esti alvás előtt szopizik, illetve olykor délutáni alvás után is.
2013. febr. 24. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!